Camilla Luddington: Nový Tomb Raider s vysokou úrovní detailů

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Think before you sleep
Komentáře (19)
Speedyredy: O tom či je každý ďalší diel AC lepší ako predchádzajúci by sa dalo polemizovať, ale hlavne Crystal Dynamics je jeden tím ktorý pracuje na Tomb Raideri. Ubisoft má asi 7 alebo 8 tímov, ktoré pracujú na 3 rôznych AC hrách, čiže keď jedna vyjde, druhá je v polovičke vývoja a o rok sa dokončí a ďalšia zase o rok atď. Rovnako funguje aj Activision s Call of Duty. Všetky kvalitné hry sú vo vývoji približne rovnako dlho.
TombRaider: teď hrají spíše na PS4 a PS3 ale jinak sem tam také zapařím na XBOX Live.
Když by to jelo na stejném engine jako restartovaný TR, tak nechápu jak je možné, že na novou hru čekáme 3-4 roky, zatímco série Assassin´s Creed vychází rok co rok, a každý další díl je lepší a lepší.
[s7]
luxus
Kupuju na ps4 a to okamzite [s7][s16]
Ak pouziju rovnaky engine ako pri "jednotke" tak nevidim dovod preco by mali vynechat PS3/X360. Da to logiku, Square Enix nie je v tak ruzovej situacii aby si spravil zase novy engine len pre PS4 a dufal, ze sa hra zaplati. Ak to bude vyzerat aspon tak dobre ako na PS3, alebo lepsie tak jednoznacne kupujem na PS3.
dobrý den, kozy ven[s6]
Nechápu proč tuhle hru cpou na staré konzole místo aby se věnovali maximálnímu výkonu nextgenu.[s3]
Speedyredy: Hraješ niekedy na xboxe ? Už dlho som ťa nevidel na xbox live.
Já se tak těším <3 <3
Už aby to bylo [s14]
Jednička je boží, ale na dvojce mě sere, že to bude i na PS3/X360 :-/
Beztak jí někdo postříkal
semenem.
Nechápu jak může stíhat TR a nákrůcaní Grey's... Camilla [s7]
co k tomu jen dodat o_O snad jen - jooo tesim se^^
Konečně konzolista napsal něco i o TR. Třeba IGN prezentoval Lara Croft Temple Osiris 10 minut gameplaye, teď se chystá hratelné demo v Games-Com v německu. Tak šup sem s aktualitama. Jinak, toto je skvělá zpráva, jen ať makají :-)
Paráda. Jasná koupě. :)
To bude pecka
Už sa teším [s7][s7][s7]