Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare – video z příběhové mise 'Traffic'

novinkasobota 4. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare – video z příběhové mise 'Traffic'
Z akční hry Call of Duty: Advanced Warfare jsme toho v poslední době viděli docela dost, tedy hlavně z multiplayerové části, která prodělá docela dost změn a přinese spoustu zajímavých novinek. Dnes se ale vývojáři vrátili k singleplayerové části, protože exkluzivně pro server IGN ukázali hektickou misi 'Traffic', která se bude odehrávat na dálnici, takže nebude chybět skákání z jednoho vozu na druhé, a samozřejmě ani spousta toho střílení. Na video se můžete podívat níže v novince. Call of Duty: Advanced Warfare vyjde letos v listopadu pro staré i nové konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇
👍1

Už toho bylo dost doufal jsem ve druhou světovou snad příště.Musím ale říct že se hra podle videa dosti posunula.

Radeksuchy

A zkuste něco kecat na Battlefield:Hardline že už to není Battlefield protože to samé se dá říct o tomhle COD.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Ten singl bude určitě krásná akční řežba, už se těším až si to zahraju [s16]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2
👎2

To je sr*čka a ta dodávka co se najednou zhmotní je lol.

risix
👍3

Konečně to snad vypadá na skvělé CoD po té bídě Ghost

Shadow
Shadow #Uko Yesita
👎3
👍1

Vraťte nám Call of duty ,tohle je ulet do Ghostu jsem nesel a tohle je jeste horsi.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍2

čas 2:28 ve videu skáčou na další autobus a jakmile dopadne a zvedne se najednou vedle něj jede dodávka..:D trošku bug, ALE jinak je to nářez hrozně se mi líbí jak to vychází z technologií budoucnosti.

btw. stepobela1 jsou to stále lidi a to co mají na sobě je exoskeleton, který už ve skutečnosti existuje a armáda je testuje. Přečti si toto link je to masakr umí udělat exoskeleton bez jakéhokoliv zdroje jen na principu pák, který zajistí že 16kg v podstatě necítíš v rukou. To jsou exoskeletony pro dělníky na ulehčení těžké práce. Tohle co mají vojáci funguje na jiných principech ale určitě to není blbost, to ani náhodou. Celkově tohle COD bude čerpat z technologií, které budou doménou 21.století.

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍3

Parada! Ještě měsíc!!!

MARTASLJ

Toľko QTE za taku krátku chvíľu a dosť zbytočných...

Chucky CZ
Chucky CZ #Chucky CZ

Nooooooooooooooo ne špatné kuuuurna.

GaMbLeRcz

jaká je to linka že tam jezdí tak často autobusy?škoda že tak často nejezdí u nás:-)

Inottam
👍4

Mě se to líbí je tam vidět konečně zase nějakej nápad při těch scriptovaných scénách.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Od ted nechci být řidič autobusu když vidím co se mi může přihodit :D

Související články

Nejčtenější články