Call of Duty: Advanced Warfare – video z příběhové mise 'Traffic'
novinka•sobota 4. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (13)
Už toho bylo dost doufal jsem ve druhou světovou snad příště.Musím ale říct že se hra podle videa dosti posunula.
A zkuste něco kecat na Battlefield:Hardline že už to není Battlefield protože to samé se dá říct o tomhle COD.
Ten singl bude určitě krásná akční řežba, už se těším až si to zahraju [s16]
To je sr*čka a ta dodávka co se najednou zhmotní je lol.
Konečně to snad vypadá na skvělé CoD po té bídě Ghost
Vraťte nám Call of duty ,tohle je ulet do Ghostu jsem nesel a tohle je jeste horsi.
čas 2:28 ve videu skáčou na další autobus a jakmile dopadne a zvedne se najednou vedle něj jede dodávka..:D trošku bug, ALE jinak je to nářez hrozně se mi líbí jak to vychází z technologií budoucnosti.
btw. stepobela1 jsou to stále lidi a to co mají na sobě je exoskeleton, který už ve skutečnosti existuje a armáda je testuje. Přečti si toto link je to masakr umí udělat exoskeleton bez jakéhokoliv zdroje jen na principu pák, který zajistí že 16kg v podstatě necítíš v rukou. To jsou exoskeletony pro dělníky na ulehčení těžké práce. Tohle co mají vojáci funguje na jiných principech ale určitě to není blbost, to ani náhodou. Celkově tohle COD bude čerpat z technologií, které budou doménou 21.století.
Parada! Ještě měsíc!!!
Toľko QTE za taku krátku chvíľu a dosť zbytočných...
Nooooooooooooooo ne špatné kuuuurna.
jaká je to linka že tam jezdí tak často autobusy?škoda že tak často nejezdí u nás:-)
Mě se to líbí je tam vidět konečně zase nějakej nápad při těch scriptovaných scénách.
Od ted nechci být řidič autobusu když vidím co se mi může přihodit :D