Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare - Supply Drops trailer

novinkačtvrtek 28. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare - Supply Drops trailer
Ačkoliv vývojáři ze studia Sledgehammer Games do Call of Duty: Advanced Warfare slibují propracovanou singleplayerovou kampaň se zajímavým příběhem, už nyní je jasné, že tím hlavním bude mutliplayer, který letos přinese docela dost změn. Hodně možností bude i co se týče úpravy zbraní, ale i přímo samotné postavy, jak ukazuje nový trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Call of Duty: Advanced Warfare vyjde na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 letos v listopadu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👎1

Ta úprava výstroje je super , po dlouhý době se těším na CoD [s14]

Toreto92CZ
Toreto92CZ #Toreto92CZ

Mne osobně zajima survival mod , když nebudou zombies tak at si to strčej do ......

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👎1

Bohužel destiny na to nemá.[s14]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Sem zvedav jestli Destiny zastoupi CoD :)

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍2
👎1

Vyzera, ze budem v tazkej mensine, ale mne to po dlllllhej dobe pride ako konecne dobre CoDko :).

armyk
👍1

Pamatuje te časy kdy byla série COD dobrá?

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

To se víc těším na Deatmach v GTA5 než na tohle :D

Newek23
Newek23 #PS5
👍4
👎1

Asi jsem divnej, ale vždycky jsem se těšil na to až série CoD příjde s něčím novým. Stalo se a já jsem nadšenej a dost se těším [s7]

ChiLLi_Master

To bude na prd mulťák, když po každý ke mě někdo přilítne ze vzduchu a odpálí mě brokovnicí [s6] A jak pak mám někoho trefit, když každý bude skákat jak deb*l vysoko? [s6][s6]

risix
👍3
👎1

Se divím , že dnešní armáda nemá radši kulovnice s předním nabíjením , dle zdejších komentů to musí být rozhodně lepší ..

Jinak Ghostu se prodalo cca 20mil na konzolích +něco na PC , na to že je to opravdu nejhorši díl to jde ,tohle naopak vypadá velmi dobře , takže čekám rekord :)...

Spratekk_CZ
👎3

Slátanina

Související články

Nejčtenější články