Call of Duty: Advanced Warfare se za první týden prodalo 7.5 milionu kopií
novinka•pátek 14. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (27)
Prvni cod o kterem mohu rict, ze je skvely a pojud nekdo hraje tak muj nick f0restwOwcz rad s nekym zahraju
Jedna z nej her vůbec a pište si tady co chcete. Hraju na ps4 a jsem moc spokojenej.
Ještě jsem to nehrál, ale cítím, že to bude asi nejlepší díl série. Těším se, až se mi hra dostane do rukou. Ideálně na PS4.
Jo jo.Je to Parádička...[s14]Tedy na PS4..
beeturbo -> :D :D :D
Stinky Johnny: Protože když jí v okolí vlastní několik kámošů a mě jí máma nechce koupit, tak přeci nebudu před kámošema ukazovat smutný oči a uslintaný koutky. Ale raději ukážu pořádný ramena a budu si sám sobě nalhávat jaká je to sračka a šířit tenhle blud dál a dál, až nakonec tomu uvěří celý svět [s16]
Jelikož jsem nehrál ani jeden díl, můžete nezasvěcenému člověku vysvětlit, proč tolik lidí tato série tak vytáčí?
To zase museli mít v Jedličkárně vypnutý internet[s6]
7,5 milionu jednoduchych prvoku ... At zije mainstream [s15]
risix : digitalni distribuce se nezveřejnuje protože Sony nejelo 14 dní PLAYSTATION STORE takže by prohráli [s16]
2 Miliony na ty starý plechy je neuvěřitelný...to je masochistů...
GAME MANIAC...mas naprostou pravdu
To je dobře, vynikající díl [s16]
Krox leda tak ve snu [s6]
COD AW kapitola sama o sobe... hyper super zabavny multiplayer :)))
Krox [s6][s6][s6] A já jsem prej s BF jinde [s6]
Krox: 😃😃, jistě
Proč se vlastně nezveřejňuje digi distribuce ?
timesplitter: neokradam se vubec o nic neboť uplně stejnou hru sem hral před 7 lety dokonce v lepsi grafice, jmenovala se crysis ...
Spratku tak ti sklaplo co . Jinak opravdu jedno z nej CoD, hraju dokonce singl a to je u mě co říct, zasloužený prodeje.
Kdybyste to nekupovali když jste byli děcka a nebo plní beďárů na ksichtu, tak byste tu teď neplakali co to vychází za herní průjem..
ta hra se nepřestane prodávat :D ale tak co.. teď jí to přeju snad i víc jak AC od ubisoftu [s15]
CoD AW je po MW serii nejlepsi dil. Sledgehammer Games je momentalne nejlepsi CoD studio. A trapni hateri typu Krox sami netusi, o co se okradaji, kdyz jen slepe pomlouvaji hry co nemaji. :)
je to prostě sranec a lidi jsou dementi co nakupujou podle reklamy
A co na PC?
tfuj.Call of duty nesrovnávej s BF konzolo
Co furt nadáváte ?? Škatulku HRA to splňuje na 100% a narozdíl od BF a UBI to funguje na 99%.
CoD prostě vládne [s12]