Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare se dostane na nové i staré konzole

novinkapátek 2. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare se dostane na nové i staré konzole
Dnes ráno Activision oznámil akční hru Call of Duty: Advanced Warfare od studia Sledgehammer Games, která vyjde 4. listopadu. V tu chvíli jsme nevěděli, na jaké platformy hra vyjde. Pokud ještě nemáte next-gen konzoli a nové Call of Duty si chcete zahrát, můžete se nyní uklidnit. Obchod Amazon odhalil, že Call of Duty: Advanced Warfare vyjde nejen na next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One, ale také starší konzole PlayStation 3 a Xbox 360. Jen hráči na konzoli Nintendo Wii U o hru přijdou, ale uvidíte, třeba ji Activision potvrdí až později, jako tomu bylo v minulém roce. Níže se můžete podívat na box arty.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kenji
👍1

miREC666...konecne se[s8] nasel jeden uznaly clovek

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

na old gen sa nevykašľú lebo tam majú parádnu hráčsku základňu ale pokiaľ sa hry budú robiť na obe generácie tak next-gen do hier nepríde

kenji
👍1

No nechapu ze tady nekteri rypou do oldgen do te doby nez bylo xone tak jste drzeli huby protoze jste byli radi za oldgen a najednou vam neni uz dobra.Chapejte jeste stale je prevaha oldgen konzolistu a dobry vyvojar proste vi kde je zlata zila. Hezky den preji[s16][s6]

jiridvorak515
👍1

Ja to cekal,ze i Old bude a troufam si tvrdi,ze jeste minimalne jeden bude na old.

ASI JE NAVSTIVIL NECAS A KALOUSEK,TAK MAJI HLAD.HAMOUNI

AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👍2

Tenhle díl mě začíná zajímat čím dál víc a nevim proč :/

TombRaider
TombRaider #Legenda

miky20: [s13] K téme: Prvé dobré call of duty ?

miky20
miky20 #One& only
👍2
👎1

Konečně se vykašlete na old gen.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎1

Na tekovej díl CoD už čekám od modern Warfare. Ještě že to na PS3 a x360 bude jenom chudej port.

Podle mě to bude po hodně hodně dlouhé době kvalitní CoD

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👍1

stillalive už po dokončení MW3 se spekulovaloSledgehamme r games makají na vlastním COD které se bude odehrávat v budoucnosti. No a jak se dívám tak se to potvrdilo. Ono ty spekulace co se postupně objeví se vždy časem potvrdí.

Ani bych se nedivil kdyby na to COD s Alternativní první světovou nemakali hoši s Treachyarchu

risix
👍1

Tak by to mělo už být pořád , staré konzole až na druhém místě .

stillalive

Kachlo: Nevíš jak dlouho na tomto Call of duty už Sledgehammer Games pracují?

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$

Už jen 6 měsíců:-D Na hru se neskutečně těším , ještě by to chtělo potvrdit PSV verzi a budu nad míru spokojen:-)

Inottam

Tak ta hra si bere i něco z filmu Elysium. Každopádně by Kevin Spacey mohl dát týhle sérii něco do sebe.

link

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍7

Sledgehammer Games vytváří jen verzi pro PS4 a XO, která je primární. Pro starší konzole hru portuje studio, které vytváří Transformers hry. O grafiku bych se nebál. Bude tam velký pokrok.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Tak zase dali přednost penězům před pokrokem grafický a to se chvástali že jejich nové cod dá pouze nextgen [s15] [s15] [s15]

Krox
Krox #noping out
👎3
👍2

tak ona ta hra bude mit stejně tak špatnou grafiku že by ji rozjel i xbox one (myslim ten OPRAVDU první Xbox ...)

Související články

Nejčtenější články