Call of Duty: Advanced Warfare se dostane na nové i staré konzole
novinka•pátek 2. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
miREC666...konecne se[s8] nasel jeden uznaly clovek
na old gen sa nevykašľú lebo tam majú parádnu hráčsku základňu ale pokiaľ sa hry budú robiť na obe generácie tak next-gen do hier nepríde
No nechapu ze tady nekteri rypou do oldgen do te doby nez bylo xone tak jste drzeli huby protoze jste byli radi za oldgen a najednou vam neni uz dobra.Chapejte jeste stale je prevaha oldgen konzolistu a dobry vyvojar proste vi kde je zlata zila. Hezky den preji[s16][s6]
Ja to cekal,ze i Old bude a troufam si tvrdi,ze jeste minimalne jeden bude na old.
ASI JE NAVSTIVIL NECAS A KALOUSEK,TAK MAJI HLAD.HAMOUNI
Tenhle díl mě začíná zajímat čím dál víc a nevim proč :/
miky20: [s13] K téme: Prvé dobré call of duty ?
Konečně se vykašlete na old gen.
Na tekovej díl CoD už čekám od modern Warfare. Ještě že to na PS3 a x360 bude jenom chudej port.
Podle mě to bude po hodně hodně dlouhé době kvalitní CoD
stillalive už po dokončení MW3 se spekulovaloSledgehamme r games makají na vlastním COD které se bude odehrávat v budoucnosti. No a jak se dívám tak se to potvrdilo. Ono ty spekulace co se postupně objeví se vždy časem potvrdí.
Ani bych se nedivil kdyby na to COD s Alternativní první světovou nemakali hoši s Treachyarchu
Tak by to mělo už být pořád , staré konzole až na druhém místě .
Kachlo: Nevíš jak dlouho na tomto Call of duty už Sledgehammer Games pracují?
Už jen 6 měsíců:-D Na hru se neskutečně těším , ještě by to chtělo potvrdit PSV verzi a budu nad míru spokojen:-)
Tak ta hra si bere i něco z filmu Elysium. Každopádně by Kevin Spacey mohl dát týhle sérii něco do sebe.
link
Sledgehammer Games vytváří jen verzi pro PS4 a XO, která je primární. Pro starší konzole hru portuje studio, které vytváří Transformers hry. O grafiku bych se nebál. Bude tam velký pokrok.
Tak zase dali přednost penězům před pokrokem grafický a to se chvástali že jejich nové cod dá pouze nextgen [s15] [s15] [s15]
tak ona ta hra bude mit stejně tak špatnou grafiku že by ji rozjel i xbox one (myslim ten OPRAVDU první Xbox ...)