Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare - Riot Hardpoint Gameplay video

novinkapondělí 18. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare - Riot Hardpoint Gameplay video
Před zhruba týdnem Activision odhalil multiplayerovou část akční hry Call of Duty: Advanced Warfare studia Sledgehammer Games, která za poslední roky nabídne nejvíce zajímavých inovací, na které se nejde netěšit. Dnes tu máme pro vás nové gameplay video, ukazující přestřelky na nové mapě Riot v režimu Hardpoint, v němž se musejí zabírat různé body na mapě. Na video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spratekk_CZ

PT4: ano, cela hra včetně multiplayeru bude těžkej herní středověk.

Jinak seriozní odpověď: jak kampaň tak multiplayer bude z budoucnosti. Rok tak 2080-2100

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

PS4 budoucnost

PT4

Chci se zeptat kampan bude o budoucnosti nebo to bude válka třeba z 19století? díky za info. [s1]

kepkin
kepkin #PLZEŇ
👍2
👎1

Neviditelnost a skákání jako vopice. Novodobí Crysis. Já chci druhou světovou [s13]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Co bych dal kdyby na PS4 dali raději Armu 2 nebo 3 se zjednodušeným ovládáním než tohle

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍1

Vypadá to dobře :) Já se na to těším.

risix

Já jsem tedy za rychlou akci rád , a z respawny do zad musel člověk počítat a poradit si s nima :)..

cermi85cz

Zas na druhou stranu je otazka jestli je dobre ze to bude zase rychlejsi...jako proc?

Blazniva rychloakce bez taktiky...zlatej Black ops 1...dvojka se jeste dala,ale okamzity respawny do zad bylo o nervy

Superpunk
Superpunk #Insane

hmm...Tohle se mi jevi jako celkem zajimave cod-ko.Mozna to poridim az vyjde,jestli zrovna nebude cosi zajimavejsiho.

Spratekk_CZ
👎2
👍1

tullvan: esport ne, ale escort už dělaj několik roků nazpátek. Přijedeš za službou, vezmou si 1500-3000 a pak s tebou vyjebou a za hodinu už zase koukáš jak vyvoraná myš...

poutnik36
poutnik36 #hádankář
👍3
👎1

Sice to není revoluce, kterou vyvolal MP v CoD 4: MW, ale výrazná změna oproti předchozím dílům tu je. Gameplay mi přijde rychlejší, akčnější a mnohem zábavnější oproti zmíněnému BO 2.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Nic mco teda singl vypadal zajímavě ale tohle mi připadá jak Black Ops 2, a zas je hra udělaná pro solisty a taky kamufláže zas na kilometry bíjcí do očí jak za dob rudokabátníků

Spratekk_CZ
👎3
👍2

S tímhle gameplayem mám pocit, že jsem viděl i půlku kampaně v singlu...

Vlastně když nad tím tak uvažuju, tak jediná změna od Ghosts je, že už se nemůžete zabít ani pádem z výšky... To je pokrok kupředu, že dali pryč další věc ve prospěch lam... A launcher co je naváděnej na hráče je taky docela krok kupředu, když právě tyhle srance tu hru zničili už v MW2....

Související články

Nejčtenější články