Call of Duty: Advanced Warfare - Riot Hardpoint Gameplay video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (13)
PT4: ano, cela hra včetně multiplayeru bude těžkej herní středověk.
Jinak seriozní odpověď: jak kampaň tak multiplayer bude z budoucnosti. Rok tak 2080-2100
PS4 budoucnost
Chci se zeptat kampan bude o budoucnosti nebo to bude válka třeba z 19století? díky za info. [s1]
Neviditelnost a skákání jako vopice. Novodobí Crysis. Já chci druhou světovou [s13]
Co bych dal kdyby na PS4 dali raději Armu 2 nebo 3 se zjednodušeným ovládáním než tohle
Vypadá to dobře :) Já se na to těším.
Já jsem tedy za rychlou akci rád , a z respawny do zad musel člověk počítat a poradit si s nima :)..
Zas na druhou stranu je otazka jestli je dobre ze to bude zase rychlejsi...jako proc?
Blazniva rychloakce bez taktiky...zlatej Black ops 1...dvojka se jeste dala,ale okamzity respawny do zad bylo o nervy
hmm...Tohle se mi jevi jako celkem zajimave cod-ko.Mozna to poridim az vyjde,jestli zrovna nebude cosi zajimavejsiho.
tullvan: esport ne, ale escort už dělaj několik roků nazpátek. Přijedeš za službou, vezmou si 1500-3000 a pak s tebou vyjebou a za hodinu už zase koukáš jak vyvoraná myš...
Sice to není revoluce, kterou vyvolal MP v CoD 4: MW, ale výrazná změna oproti předchozím dílům tu je. Gameplay mi přijde rychlejší, akčnější a mnohem zábavnější oproti zmíněnému BO 2.
Nic mco teda singl vypadal zajímavě ale tohle mi připadá jak Black Ops 2, a zas je hra udělaná pro solisty a taky kamufláže zas na kilometry bíjcí do očí jak za dob rudokabátníků
S tímhle gameplayem mám pocit, že jsem viděl i půlku kampaně v singlu...
Vlastně když nad tím tak uvažuju, tak jediná změna od Ghosts je, že už se nemůžete zabít ani pádem z výšky... To je pokrok kupředu, že dali pryč další věc ve prospěch lam... A launcher co je naváděnej na hráče je taky docela krok kupředu, když právě tyhle srance tu hru zničili už v MW2....