Call of Duty Advanced Warfare na Wii U nebude

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (10)
Freegoro a eeeeeee naprostoj souhlas!!!
Konzoli, na ktere nechodi multiplatformy, si jen minimum hracu koupi jako svou hlavni konzoli. A jen velmi malo hracu si kupuje vic konzoli, vetsine lidi staci jedna az az.
BO pravdu mas .
Tohle nevěstí nic dobrého pro Wii U. Zrovna samotné CoD není nijak výrazná ztráta pro samotný systém, ale když už se i Activision rozhodl nepodporovat svojí multiplatformní hru na Wii U, (který jinak Wii U a starší konzole od Nintenda podporoval svojí CoD sérii) tak to znamená asi definitivní konec, podpory všech nebo minimálně většiny 3rd party studií celkově. I když Wii U si pro multiplatformy koupí málokdo, respektive nikdo, přesto je pořád lepší, když tam ta možnost si ty hry zahrát je. Hry z prvních a druhých stran absolutně nemůžou pokrýt hlad většiny hráčů po nových hrách, (přesto, že to Nintendo slibuje na příští rok). Hráči mají variabilní preference a světe div se, ale já se třeba setkal se spousty hráči, co nepotřebují mít doma 3 konzole. Stačí jim 1, která jim dá jak jejich oblíbené hry od Nintenda, tak "mainstreamové" hry od jiných studií a věřím, že tahle "ignorace" jejich systému je bude neskutečně štvát. Nehledě na to, že Nintendo to bude mít do budoucna pěkně těžké s další generací, u které by už mohli vývojáři automaticky počítat s tím, že jejich hry se na Nintendo konzoli neukážou.
El_Scorpio: Dokonalý koment:D Hlavně jeho konec:D
scorpio sila trhu rozhodla
edit: jaky problem s online mp?
3 veci proc neni....problem s online mp,neprodava se,mala penetrace wiiu na trhu
Toto už nemôže byť o výkone a hardwéri, ale o skôr spôsobe s akým Nintendo "rokuje" so svojimi partnermi... EA, Ubisoft a Activision sú firmy, ktoré vyvíjajú a vydávajú veci na všetko, čo sa dá strčiť do zásuvky. Ak odmietajú spolupracovať s Nintendom, tak to nemôže by len tak. Všetko ide na Iwatove triko, po jeho odvolaní bude mať nový šéf sizyfovskú úlohu napraviť pošramotenú povesť. Ja si predstavujem, že teraz to tam funguje tak, ako keby tam telefóny dvíhal Vega: "No čo je ty kkt?! Zase nám chceš ponúknuť svoj západný casuálny odpad na našu tažko hardcore next-gen konzolu?! Nóó, tak to si kúp devkit a tlmočníka čo ti preloží manuály z japončiny a potom ti možno dáme náš slávny Seal of Quality ty casuál! A keďže tú tvoju sračku si kúpi u nás len 1000 zablúdených ovečiek, ktoré sa ešte hľadajú, 90% zisku ostáva u nás, nech to má pre nás nejaký zmysel."
Nevim, jestli jde mít radost z toho, že na něčí platformu něco nevyjde. O plitký kvalitě hry se teď nebavím.... Asi jako zpráva o TR...
Kdo by to tam kupoval (tam jsou jenom dospělý HC hráči), ale kníratej úchyl v plný polní by byla dobrá dodatková postava ..