Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer Reveal Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (39)
Co jsme komu udělali, p...... na entou. Tak to jsem zvědavej jak tady s tím uspějou... Až bude stát 300 tak asi koupím.[s3]
Podívej se na reakce lidí. Větší část lidí na to nadává. Dřív to ano bylo jinak, ale dnes to opravdu padá dolů. Ghosts měl příšernou optimalizaci, engine novější nebyl, teď taky není... Tohle lidi vnímají a dělaj si mínuska do notýsků, aby až se budou rozhodovat,aby jestli něco ve stylu Destiny, nebo CoD měli jasno. Destiny rozseká CoD v prodejích. I HALO kolekce prodá X1 víc než CoD
Risix: dekuji [s16]
Vojta : jj patříš evidentně k té bystřejší skupině , promiň že to nebylo hned poznat :)..
Risix: Ze nad touhle kokotinou mene bystra konzumni vetsina jasa neznamena, ze tu budeme povinne jasat vsichni jak na 1.maje za komaru ...
Vespilo : ale lidi ten CoD dle prodejů prostě chtějí , Spratekk psal , že už ne . Prodeje hry o kterou už není zájem vypadají jinak ..
risix: Kdybych měl brát všechno jenom podle prodejů a výdělků, tak Twilight patří mezi 30 nejlepších filmů na světě, což si osobně nemyslím :D
Martinrush : Ghost byl nejslabší dil , tohle těch 20mil překoná ..
Spratekk-cz : "Lidem to dochází " , dobře takže očekáváš jaké prodeje ? Já tipuji cca za rok 20mil kopií . Kolik to podle tebe bude aby se ti potvrdila tvá doměnka ? Jinak CoD patří k hrám které ani po roce nezlevňují , aspoň ne o moc ..
Zdravím všechny, souhlasím s tebou Spratkku_CZ. Nečekal jsem, že to někdy řeknu, protože jsem u každého dílu strávil spoustu času. Ale už mě začíná unavovat jak je to pořád to samé a tento díl tomu dal korunu, málo zbraní, neviditelnost, skákání... Všude už samá budoucnost, nikdy mi to nevadilo, ale teď je to snad v každé multiplayerové hře ( Destiny, Titanfall, Killzone... ) Čekal jsem opravdovou změnu jak říkali, ale je to pořád dokola. Snad se dočkám ZMĚNY v roce 2015 [s14]
Tak sem se nakonec na to video podival a sem nas*anej jeste vic!!! Co to jako je?! Call of Crysis? Me pripada,ze se predhanej,kdo toho narve co se da...Americky decka po shlednuti toho videa urcite skakali jak vopicaci a vydavali zvuky typu Ó MAJ GAD..a to skakani,to bude neco pro snipery a to jejich qscope...
Já jsem rád, že tahle značka má svoje za sebou. Nemusím kupovat další hru před Vánocema. Ale podle reakcí co jsem tak četl na různejch portálech (i zahraničních) nebo třeba v diskuzích na FB ve skupinách přímo od CoD, tak převládá názor, že tahle série upadá. Hodně lidí mění názor na kvalitu týhle hry a jsem za to rád. Třeba právě menší zájem konečně donutí autory k tomu, aby bylo dobrý téma, míň Hollywoodskejch kokotin a víc zábavy...droni, heli, rakety, RC bomby, miny, skákavý miny... jen jinej skin a jádro pořád totožný... a lidem už to dochází
A docela by mě zajímalo, jaký párty navštěvuje mistr risix, když na nich ujíždí na Dádovi...[s2][s15]
Jj a ten Míša se drží už cca 30let a pořád dokáže ty párty rozhejbat :)..
Ale pomoc jasná nekupujte to já bych taky o B4 ani nezavadil :)
No nikdy jsem nečekal ze to řeknu ale COD je letos fakt sračka. ..
Pařba s kámošema nulová jen závod o levelováni a skore.
Perky proti perkům proti perkum a neviditelnost a další chujoviny.
Nakonec vyhraje děcko s nejlepším připojením.
Risix: jj, Misa David ma u nas taky rekordni prodeje. Proste tupa sracka pro masy.
future hovadiny miluju a tohle bude nejlepší CoD od BO 1,2. Kupuju. Konečně změna.
Přežitá hra která bude mít rekordní prodeje :).
Martinrush: ten zapomněli už u CoD Ghosts. Takže zase nic. Pokud to má někdo zachránit ještě tak CoD od Treyarchu. Ale i tam už tomu moc nevěřím díky dnešnímu trendu future hovadin
Moje staty na MW2 přesně mluvili za styl kterým jsem hru hrál. 90k zabitých a K/D 1.71 což je daleko za průměrem, ale jak toho dosáhnout? Tehdy jsem to hrál a CoD hrálo za značku a kvalitu map, zasazení(ikdyž bylo WaW mnohem lepší) a stačilo se naučit dvě věci:
1) složit perky na hardcore mód kterej jsem miloval
2) naučit se respy a pořád běhat dokola po mapě v okrajích....
A pak mít skill průměrnýho makaka. A mohli mi říkat klidně čubčí kydlič... Ale díky qscopům a otáčení se sensitivitou na 10-15-1000 nebo kolik tam je teď limit je to ale fakt už totální srač*a
Stejný stejný stejný. A že znám zarytý milovníky CoD co považovali MW sérii za best, tak i oni dneska jen kroutí hlavou. Prostě tohle je přežitá hra
Call of unreal :D:D
my name is rambo a jsem moc rád že téhle špatné napodobenině battlu jsem nikdy nepropad.promiňte ale tomuhle říkám už quake.to radši battl hardline než tuhle slátaninu všech stříleček!!
Ani se radši na to nebudu dívat..tohle sem přesně nechtěl,abych v mulťáku skákal jak kokot..Jak tak koukám,tak máme na pár let s budoucností v CoD vystaráno-Advanced Warfare 1,2,3? možná Black Ops 3...Ghosts serie...
risix:na co kritizovat fifu,nebo nhl?..tam jde jen o jedno-hrací plocha,góly..tam se nedá toho moc měnit..
Proste titanfall ale presto se mi libi
Divím se že nekritizujete Fifu , NHL apod , proč by měnili nějaký základ když ten funguje na výbornou . Na nějakou taktiku apod sere pes . Chci hru na odreagování , něco když přijdu zapnu třeba na hoďku a můžu hrát sám za sebe a naplno si tu hoďku užít . A to mi CoD vždy dal . A tohle vypadá opravdu dobře :)..
Konečně hra pro děti k Vánocům...
Titanfall hadra
Já jsem velký zastánce Call of Duty ale co se z Call of Duty stává tak z toho sen hodně smutny [s15] Jsem hodně naštvanej [s13] Chce se mi zvracet
Trošku to připomíná Crysis,určitě tomu dám šanci.Rychlejší FPS na PS4 určitě nebude.Tu neviditelnost si mohly odpustit.
No, vzhledem k tomu že jsem předchozí CoD dost kritizoval, tak tohle se mi opravdu líbí. Hodně to připomíná Titanfall. Nakonec, je to narozdíl od těch posledních dílů dost změna :) A BF Hardline bude letos těžkej odpad, tak proč si rok nevyplnit skákáním po střechách?
No xbox one hráče chápu že to budou kupovat ale hráči na PS4 vždyt bude Planetside 2 to bude pařba z moderní doby aspoň na 100vky hodin tohle je hrůza hlavně ty lasery co to je jako nějáky paprsek z Krotitelů duchů?
Celkově musím říct že se mi to hodně líbí. Je tam hodně vychytávek a vypadá to ještě lépe jak Black Ops 2 (ten se mi líbil), příjde mi že více využili toho že je to v budoucnosti. Myslím si že jestli to bude vyvážený tak to bude super pařba :) Nechápu ty kecy těch lidí co furt říkají že je to furt stejné, jste slepý či co? Kdo viděl to live představení tak se mnou musí souhlasit. Vám vadí ten cod feeling či co? - (rychlá hra,killstreaky,menší mapy,nulový kopání zbraně). Tak to řeknu ale neříkám že je to furt to samé. CO CHCETE? Už jenom ti exoskeletoni udělají v hratelnosti velkou změnu a to je jen zlomek co v tom bude. Ten Pick 13 je taky super, převzali z BO2 to co měli lidi rádi a lehce upravili. Customizace a test range taky fajn.