Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer Deep Dive Trailer

novinkačtvrtek 4. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer Deep Dive Trailer
Během GamesComu vývojáři konečně odhalili mutliplayerovou část očekávané akční hry Call of Duty: Advanced Warfare, která slibuje nejen pěknou grafiku, ale také spoustu herních novinek. Dnes vývojáři vydali hned 7 minut dlouhé gameplay video, v němž vysvětlují všechny změny a novinky v multiplayerové části. Tou největší je samozřejmě speciální oblek, dávající spoustu nových možností pro boj, ale ve videu dojde i na vybavení nebo úpravu zbraní, a samozřejmě budou představeny i zatím oznámené mapy a herní režimy. Video naleznete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Troopik

to vypadá jako dřívější unreal tournament :X klokaní hra, bez taktiky, o ničem...no zlatý cod 1 na PC...nezbyde než dále čekat na cod z ww2 :(

Cecil
Cecil #Cecilt5632
👍1

no pořád to bude lepší jak ten GHOST doufám [s6][s6]

Shadow
Shadow #Uko Yesita

no a to je presne ono je to Call tak to lide koupi,ale ze je to odpad neresi ,diky tomu i na vitu vznikl pasvil no znacka prodava [s15]

Unholyu
👎1

Taky se tesim kdyz nemame titan fall aspon toto

rosomak
rosomak #ps4-one

Mitsu pravdu máš...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Já se těším! [s14]

rosomak
rosomak #ps4-one
👎1

Ještě dodám, že už bych dal i druhou světovou v nextgenu modern warfárů už je moc a už to pomalu sklouzává do sci-fi[s13]

Stanley-man
👎1

To je fakt srani hracum na hlavu, kdyby meli stejnej pristup v polyphony digital, tak by gran turismo 7 mohlo byt klidne na jiny planete a jezdilo by se v pseudovozech s raketometama. Neuveritelny co vsechno activisionu projde.

Stanley-man
👎1

Zrovna u takovy sracky prijdou s novou grafikou [s15] brecel bych

Zirafcatko
Zirafcatko #⸸Ave Satanas⸸
👍1

Pro mě jasná koupě ;-) tyhle slataniny jsou pro mě.

:-D

vespilo
vespilo #Both
👎1

Ať už je tu Black Ops neboť tohle vypadá jako solidní patlanina, ale horší než Ghost to snad nebude.

rosomak
rosomak #ps4-one
👍1

Už tam toho začíná být nějak moc a ještě to skákání jak klokan na speedu tak to už teda opravdu ne[s15]

risix
👎1

Těším se čím dál více , je to asi špatným Ghostem , ale přesně takhle jsem si nový CoD představoval ..😊

Pleskavec

Hdote nekdo clanek ze zahajeni prodeje xone v japonsku a nakou tu fotecku . xD

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

geclík jestli to chceš hrát na PS3 tak je to ještě horší než popisuješ.Jinak víc videi je na YouTube tak mrkni killstreaky,atomovka za 30 killu atd. I když s toho mám rozporuplný dojem tak tomu dám šanci.

Shadow
Shadow #Uko Yesita
👍1
👎1

no zatim jsem zklaman [s10] asi po 2druhe v rade si call nekoupim.Pripadne mi to jak starsi dily ktere jsou hacknuté.

Související články

Nejčtenější články