Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer Deep Dive Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (16)
to vypadá jako dřívější unreal tournament :X klokaní hra, bez taktiky, o ničem...no zlatý cod 1 na PC...nezbyde než dále čekat na cod z ww2 :(
no pořád to bude lepší jak ten GHOST doufám [s6][s6]
no a to je presne ono je to Call tak to lide koupi,ale ze je to odpad neresi ,diky tomu i na vitu vznikl pasvil no znacka prodava [s15]
Taky se tesim kdyz nemame titan fall aspon toto
Mitsu pravdu máš...
Já se těším! [s14]
Ještě dodám, že už bych dal i druhou světovou v nextgenu modern warfárů už je moc a už to pomalu sklouzává do sci-fi[s13]
To je fakt srani hracum na hlavu, kdyby meli stejnej pristup v polyphony digital, tak by gran turismo 7 mohlo byt klidne na jiny planete a jezdilo by se v pseudovozech s raketometama. Neuveritelny co vsechno activisionu projde.
Zrovna u takovy sracky prijdou s novou grafikou [s15] brecel bych
Pro mě jasná koupě ;-) tyhle slataniny jsou pro mě.
:-D
Ať už je tu Black Ops neboť tohle vypadá jako solidní patlanina, ale horší než Ghost to snad nebude.
Už tam toho začíná být nějak moc a ještě to skákání jak klokan na speedu tak to už teda opravdu ne[s15]
Těším se čím dál více , je to asi špatným Ghostem , ale přesně takhle jsem si nový CoD představoval ..😊
Hdote nekdo clanek ze zahajeni prodeje xone v japonsku a nakou tu fotecku . xD
geclík jestli to chceš hrát na PS3 tak je to ještě horší než popisuješ.Jinak víc videi je na YouTube tak mrkni killstreaky,atomovka za 30 killu atd. I když s toho mám rozporuplný dojem tak tomu dám šanci.
no zatim jsem zklaman [s10] asi po 2druhe v rade si call nekoupim.Pripadne mi to jak starsi dily ktere jsou hacknuté.