Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare - Gameplay Launch Trailer

novinkasobota 18. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare - Gameplay Launch Trailer
Do vydání akční hry Call of Duty: Advanced Warfare ještě nějaký ten čas zbývá, už dnes ale vývojáři ze studia Sledgehammer Games vydali parádní launch trailer se spoustou výbuchů, přestřelek a dalších situací, které tak nějak k sérii už patří. Samozřejmě jsou vidět i některé novinky, třeba využívání speciálních obleků. Na trailer se můžete podívat níže v novince. Call of Duty: Advanced Warfare vychází začátkem listopadu pro staré i současné konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Padre

nejlepsi na tom bude Kevin Spacey

Cecil
Cecil #Cecilt5632
👍2

čekám nato jako malej [s6][s6]

toshiba25
👍3

Já se na to těším,[s7]miluju tyhle střílečky ! To tě prostě baví hrát ! [s7]

Krox
Krox #noping out
👎3
👍1

a bude to zase uplny sh*t jako u předešlych dilu ... chce se mi brecet ze lidi tehle serii jeste věři ...

beeturbo
beeturbo #RETRO
👍1

No už ať je ATLAS PRO EDICE doma [s16]

Kcho3in
👍1

Aby z trailerového namlsání nepřišlo po vydání hry zklamání. Uvidíme. [s12]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍3

Už brzo [s16] Jinak parádní trailer. To bude řežba!

jirka2410cz

chci se zeptat půjde Call of Duty Advanced Warfare na 2 ovládačky ???

MARTASLJ
👍1

Tu si doprajem krabicovku, aj keď hra sa aktivuje na Steame tak či tak. Inak hra beží na 60fps na oboch konzolách, u COD je to vždy priorita a XO zatiaľ ide v 900p.

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👎2
👍1

A nebo kupovat jedině přes PSN a napůl s někým:-)

duska33
👎3

když kupovat tak jedině na herni-svet.cz

Smileface
👎2
👍1

[s7][s7][s7]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍2
👎1

Těšim se jako kjáva! Ale už je to na mě hrozně přetechnizovaný

007cz
👎4

Prej jeste nejakej cas vzdit to vychazi z 2 tejdny[s6] ale jinak trailer peknej ale tohle si necham ujit titanfall mi staci

risix
👍2
👎2

No dle prodejů jim jdou hry ještě více :).

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍3

By měli dělat filmy spíš něž hry ty trailery jím jdou [s14]

Související články

Nejčtenější články