Call of Duty: Advanced Warfare dostává v zahraničí dobré známky
novinka•pondělí 3. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (10)
Lidi chcu se zeptat je tam i mod bez toho litani ? Diky predem ... :)
Tak co Spratku, prodeje budou klesat viď :))
Vyborny dil ,velice se u toho bavim super parba podle me se tento dil moooc povedl proste parada.[s7][s7][s7][s7][s16]
Trošku mi upřímně vadí některý sekvence, v kterejch je třeba rychle zareagovat stisknutím konkrétního tlačítka, že jsou na obrazovce prťavý a ještě bílý s šedym popisem tlačítka. Pro mě k nepřečtení, takže si poumírám, našteluju se k obrazovce a modlím se, abych tentokrát přečetl. Jsem slepej, ale až takhle nebo s tím máte problémy i někdo jiný? Mluvím o PS4 verzi
Copak tomu mohl pochválit Eurogamer....krátkou herní dobu a předvídatelné UI? :D
Taky se mi to líbí
Hrál jsem od půlnoci a pobavilo mě, že hodinu před ní jeden patch a dvě hodiny po ní v průběhu hraní druhej. Dodělávaj za pochodu a souhlas s tupaccz, strašně se bavím, je to zas o něco jinačí a přitom to ty základy hratelnosti, na kterejch je CoD postavný, zanechává.
Super, ja to cekal. Odpoledne az to prijde zacnu parit :)
Můžu říct jediné mile překvapilo a rozhodně zatím nej díl za poslední dobu.
Hlavně je možnost hrát mody bez obleku :-D ale nevím proč by to někdo dělal toto je prostě nářez!
supr ale počkám na Advanced Warfare 5... [s9][s16]