Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare dostává v zahraničí dobré známky

novinkapondělí 3. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare dostává v zahraničí dobré známky
Dnes se začala prodávat akční hra Call of Duty: Advanced Warfare a v zahraničí se proto objevily i první recenze, které většinou hodnotí singleplayer a prvních několik her v multiplayeru. Většinou padají vysoké známky za výbornou kampaň pro jednoho, skvěle navržené multiplayerové mapy, výborné futuristické hračky nebo zábavnou hratelnost. Vyčítá se jen občas menší nevyváženost zbraní, některé jsou opravdu hodně silné, a také příběh ve výsledku má nedostatky ve scénáři a není tak propracovaný, jak se čekalo. Každopádně známky jsou následující: Polygon – 9/10, Videogamer – 8/10, Joystiq – 8/10, Hardcore Gamer – 9/10, Gamespot – 8/10, GameStar – 8.4/10, PlayStationLifeStyle – 9/10, EGM – 9/10, GameInformer – 9/10, Metro – 8/10, GameReactor – 8/10, GameTrailers.com – 8.7/10, TheSixthAxis – 9/10, Xbox Achievements - 9/10, Power Unlimited – 9.3/10 nebo God is a Geek – 8/10.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ElinkaFCB

Lidi chcu se zeptat je tam i mod bez toho litani ? Diky predem ... :)

risix

Tak co Spratku, prodeje budou klesat viď :))

kenji
👍2

Vyborny dil ,velice se u toho bavim super parba podle me se tento dil moooc povedl proste parada.[s7][s7][s7][s7][s16]

newborec
newborec #newborec

Trošku mi upřímně vadí některý sekvence, v kterejch je třeba rychle zareagovat stisknutím konkrétního tlačítka, že jsou na obrazovce prťavý a ještě bílý s šedym popisem tlačítka. Pro mě k nepřečtení, takže si poumírám, našteluju se k obrazovce a modlím se, abych tentokrát přečetl. Jsem slepej, ale až takhle nebo s tím máte problémy i někdo jiný? Mluvím o PS4 verzi

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍2
👎1

Copak tomu mohl pochválit Eurogamer....krátkou herní dobu a předvídatelné UI? :D

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍2

Taky se mi to líbí

newborec
newborec #newborec
👍1

Hrál jsem od půlnoci a pobavilo mě, že hodinu před ní jeden patch a dvě hodiny po ní v průběhu hraní druhej. Dodělávaj za pochodu a souhlas s tupaccz, strašně se bavím, je to zas o něco jinačí a přitom to ty základy hratelnosti, na kterejch je CoD postavný, zanechává.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Super, ja to cekal. Odpoledne az to prijde zacnu parit :)

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👍3

Můžu říct jediné mile překvapilo a rozhodně zatím nej díl za poslední dobu.

Hlavně je možnost hrát mody bez obleku :-D ale nevím proč by to někdo dělal toto je prostě nářez!

pishin
pishin #Pikhoved!

supr ale počkám na Advanced Warfare 5... [s9][s16]

Související články

Nejčtenější články