Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare deníček o animacích

novinkastředa 2. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare deníček o animacích
Akční hra Call of Duty: Advanced Warfare od studia Sledgehammer Games poběží na zbrusu novém enginu, který umožní spoustu nových efektů a samozřejmě díky němu nás čeká pohlednější podívaná. Vývojáři dnes vydali nový deníček, který se zaměřuje na animace, které jsou rovněž důležité, aby vše působilo reálnější a uvěřitelně. Na deníček se můžete podívat níže v novince. Call of Duty: Advanced Warfare vyjde 4. listopadu pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
zubica
zubica #pamik56

Chlapi a next gen, "old gen" -není to jedno? Hlavní je, aby to mělo super hratelnost a udrželo to člověka přikovaného k telce s otevřenými ústy...! Osobně hraju Ghosts na PS4 a to JEN multiplayer u kterého se vážně bavím....Single player vždy jen tak ochutnám, mnohdy ani nedohraju a jdu na multiplayer, to je to, co mě baví...ne naskriptovaná horda magorů, kteří jen chodí proti palbě tak dlouho dokud se neposunete dál....-dyť takto by to nikdo nehrál....

Mě se ten oblek moc nezamlouvá-jak psal mik5cz -už mi to přijde nějaký moc předimenzované...uvidím ohlasy v reálu a případně pořídím a vyměním za Ghosts pokud to za to bude stát....

Každopádně pokud by někdo rád střílel hardcore mode v Ghosts -můj nick "pamik56" [s14]

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👍1

Spectre: Hlavní platforma je PS4 s tím, že se to bude předělávat potom na oldgen.

Spectre90CZ

risix: no dobře, to souhlasím, ale pořád nemužou udělat plnohodnotnou nextgen hru, když to daj i na staré konzole, kdyby to bylo jen na nextgen konzole, tak to bude jiná řežba.

risix
👍1
👎1

Specter90CZ : Ale oproti Ghost je hlavní

platforma nextgen , na starý konzole to budou ořezaný verze ...

Spectre90CZ
👎1

risix:Tak grafika by mohla být skutečně nextgen, ale počkám si až to uvidím, pač COD už moc nevěřím a podle mě to celkově pravá nextgen hra nebude, když to vychází i na staré konzole.

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1
👎1

Ghosts byli super, hrál sem na x360 i na PS4 a užil sem si je skvěle! V tom vesmíru to byl rachot a Riley byl jak živej[s6]

Spíš tohle už vypadá dost předimenzovaně [s8] ale stejně pořídim

risix
👎1

Tak o Ghostovi toho napsali taky hodně a jak to dopadlo , ale věřím a chci že tohle bude opravdu nextgen .

Související články

Nejčtenější články