Call of Duty: Advanced Warfare deníček o animacích

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (7)
Chlapi a next gen, "old gen" -není to jedno? Hlavní je, aby to mělo super hratelnost a udrželo to člověka přikovaného k telce s otevřenými ústy...! Osobně hraju Ghosts na PS4 a to JEN multiplayer u kterého se vážně bavím....Single player vždy jen tak ochutnám, mnohdy ani nedohraju a jdu na multiplayer, to je to, co mě baví...ne naskriptovaná horda magorů, kteří jen chodí proti palbě tak dlouho dokud se neposunete dál....-dyť takto by to nikdo nehrál....
Mě se ten oblek moc nezamlouvá-jak psal mik5cz -už mi to přijde nějaký moc předimenzované...uvidím ohlasy v reálu a případně pořídím a vyměním za Ghosts pokud to za to bude stát....
Každopádně pokud by někdo rád střílel hardcore mode v Ghosts -můj nick "pamik56" [s14]
Spectre: Hlavní platforma je PS4 s tím, že se to bude předělávat potom na oldgen.
risix: no dobře, to souhlasím, ale pořád nemužou udělat plnohodnotnou nextgen hru, když to daj i na staré konzole, kdyby to bylo jen na nextgen konzole, tak to bude jiná řežba.
Specter90CZ : Ale oproti Ghost je hlavní
platforma nextgen , na starý konzole to budou ořezaný verze ...
risix:Tak grafika by mohla být skutečně nextgen, ale počkám si až to uvidím, pač COD už moc nevěřím a podle mě to celkově pravá nextgen hra nebude, když to vychází i na staré konzole.
Ghosts byli super, hrál sem na x360 i na PS4 a užil sem si je skvěle! V tom vesmíru to byl rachot a Riley byl jak živej[s6]
Spíš tohle už vypadá dost předimenzovaně [s8] ale stejně pořídim
Tak o Ghostovi toho napsali taky hodně a jak to dopadlo , ale věřím a chci že tohle bude opravdu nextgen .