Call of Duty: Advance Warfare - Personalization Pack trailer
novinka•sobota 3. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
to stillalive: ano vychazi vcelku doladena hra protože je poslednich 10 let kazdy rok uplně stejna ... co se tyče AC taky ho moc neuznavam nebot zabugovanejsi hra je snad už jenom skyrim ...
Krox: S tím se můžeš setkat prakticky v každém multiplayeru. Setkal jsem se s tím i v multiplayeru The Last of Us i když jsem jej jen zkoušel a to mi zdaleka nepřišlo jako hra pro děti. Jestli někomu příjdou normální na úrovni dospělého člověka výroky typu (bude to sračka, další ctrl+c, ctrl+v, nuda atd.) ještě před oznámením, tak potom bych chtěl vidět ty nenormální projevy. Ono je to zcestné a mimo chápání i v případě oznámení a ukázek prostřednictvím trailerů.
Každý rok tady na to hážou hnůj prakticky ty stejný jedinci a vsadil bych dost na to, že dlouho ze série nic nehráli. Tohle je ukázková demagogie. Něco se kritizuje už jenom z principu a Call of Duty je ten případ. Ta série může přinést klidně revoluci v žánru a stejně to ta parta omezenců bude ostatním znechucovat svými hovadskými výroky.
Pak jeden z těch pitomců jde do novinky o tom, že mají vyjít další dva Assassins Creed díly do roka hlásá tam jak je to dokonalý aniž by viděl jediný trailer, přitom co se ždímání a recyklování týče, tak nevím která z těch sérií je na tom hůř, ale vidím to tak, že Call of Duty je na tom dokonce lépe, jelikož ten aspoň není zabugovaný a každoročně vychází v celku doladěná hra.
to risix: mozna to je pravě tim kdy hraješ, ja nato pravě večer čas nemam :)
Hraju CoD většinou večer a s "šestáčkema" jsem nikdy problém neměl :)
to stillalive: jednou jsem hral CODko na Xboxu a když ti tam začne šestaček nadavat jak picha tvoji matku tak mi to moc normalni nepřide ... to jsem v zadne jine kompetetivni hře nevidel a to jsem hral napriklad dotu hodne dlouho ...
Ono se říká, že Call of Duty hrají jen děti a pitomci, ale mě spíš příjde, že naopak jej komentují děti a pitomci. Ti co to hrají mi příjdou normálnější, protože se aspoň neprojevují jako idioti.
poutnik36: vsak vsechny ztech her co jsi tedkom napsal jsou sračky ...
Tak nevím jestli nejočekávanější , ale nejprodávanější na 99,9% :))..
Krox: Ten tvůj obrázek se dnes hodí ke každé velké hře - CoD, série AC, Battlefield...
:DDDD najocakavanejsi shit tohto roka :D
no ja jsem si jenom precetl prvni větu članku a chce se mi zvracet, prej nejočekavanejsi akčni hra :DDD ten byl dobrej muj nazor na tohle je asi takovy link
Ano, je to DLC pro CoD: Ghosts, takže se nejdřív podívejte na to video, než začnete flamovat.
Moneta - to video je z COD Ghosts, pokud si predobednas COD Advanced Warfare, dostanes do Ghosts!!! tyhle serepeticky......
To uz si dělají prdel s tema dlc