Konzolista.cz

Bývalí vývojáři Ubisoftu založili nové studio a oznámili hru Izle

novinkačtvrtek 22. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bývalí vývojáři Ubisoftu založili nové studio a oznámili hru Izle
Dnes nám byla poslána zpráva, ve které se oznamuje založení nového studia Area Effect, které tvoří několik bývalých vývojářů Ubisoftu. Vývojáři už nějaký čas pracují na nové hře, která se jmenuje Izle, přičemž v ní půjde o dobrodružné RPGčko, v němž se bude upravovat svět k obrazu svému za pomocí síly bohů, který bude možné i prozkoumávat. Jak hra zatím vypadá v pohybu, se můžete podívat níže v novince, kde naleznete oznamující trailer. Hra je teprve na začátku vývoje, takže není divu, že vyjde až v příštím roce, a to pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 a Nintendo Wii U.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Buďte první!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.