Budoucnost Assassin’s Creed zahrnuje nové velké díly, multiplayerovou hru i ambiciózní mobilní projekt

novinka  18
Martin Šmíd, 10. 9. 2022 22:51
Ubisoft dnes večer nastínil budoucnost Assassin’s Creed série, která bude zahrnovat nejen Assassin's Creed Mirage, připravovaný na příští rok, ale i další projekty. Mezi nimi je třeba mobilní velká akční RPG hra Assassin's Creed Codename Jade s otevřeným světem, odehrávající se ve starověké Číně, ale také Assassin’s Creed: Infinity. Jde o speciální HUB, kam budou patřit dvě velké nové AAA hry z této série s pracovními názvy Red a Hexe, ale také samostatný multiplayerový titul. Ten má pracovní název Invictus a pracují na něm vývojáři, kteří stojí za hrami For Honor a Rainbow Six Siege. Podrobnosti o této hře v současnosti nemáme.

Všechny výše zmíněné hry jsou hudbou budoucnosti. Už brzy se ale fanoušci mohou těšit na poslední rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla, které nese název The Last Chapter, přičemž bude dostupné zcela zdarma. Přinese zcela novou příběhovou linku, v níž se zakončí příběh hlavního hrdiny Eivora, ale i několika dalších důležitých postav. Pokud jste prezentaci neviděli, můžete si ji níže v novince pustit ze záznamu. 

Vývojáři ve streamu potvrdili, že Assassin's Creed Mirage bude posledním velkým dílem pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. S dalšími díly se budou soustředit pouze pro PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S, aby mohli posunout hratelnost, ale přinést i velké uvěřitelnější světy, které bude radost prozkoumávat.


Zdroj: TZ

Komentáře