Budete si moci přenést postavy z Diabla 3 ze starších na nové konzole

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
Komentáře (8)
Za 1000 bylo na starou generaci k sehnání až docela za dlouho. Všichni si diskovou hru drželi, protože se povedla i na konzole. Ale jsem asi jeden z mála, kterej by byl ochotnej za tuhle pecku na next gen asi dát i víc. Těch 1400 je hodně v pohodě s RoS, protože přesně jak tu bylo řečeno na PC za něj dali 1000. Škoda, že D3:RoS není nějaká limitka hezká...
tomasmachr kdyby to stálo 1000, PC hráči by blizz roznesli v zubech
Zaprisahl jsem se ze to nekoupim.. vse od znovu a za plnou cenu me hrozne stve..
No a vida prvni problem vyresen.. ted jeste nastavit peknou cenu max do 1000,- neco jako TLOU se vsemy moznymi vydanymi bonusy.. a jsem presvedcen :)
HonZyczech: Ano, bude možné přenést postavu z X360 na PS4
prenos postavy... doufam ze ne vybaveni, ikdyz bych byl rád (ale kvuli lidem kteri mneli equip nacheatovany NE)
5 hellringu a postava v cudu... Skoda ze sem to nevedel driv
Kachlo : Pochopil jsem to správně, že si můžu převést i postavy uložené na serverech Blizzardu z PC verze?
Super. Tohle měli ale říct dřív než jsem smazal pozice na starý konzoli a následným prodeji. Pochybuju, že ty postavy mají uložené na serveru Blizzardu. No nevadí. Stejně to bude zábava i tak. Stovky hodin navíc