Konzolista.cz

Budete si moci přenést postavy z Diabla 3 ze starších na nové konzole

novinkačtvrtek 31. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Budete si moci přenést postavy z Diabla 3 ze starších na nové konzole
Když Blizzard oznámil hru Diablo 3: Ultimate Evil Edition pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, bylo řečeno, že se vývojáři podívají na možnost přenesení postavy ze hry Diablo 3, která vyšla na starších konzolích. Dnes bylo oznámeno, že přenos postavy bude skutečně možný přes propojení PSN/Gamertagu s Battle.netem. Přenos postavy bude jednosměrný, takže nebude možné ji přenést zpět na starší konzoli, když začnete hrát na nové. Každopádně skvělou zprávou určitě je, že hráči budou moci přenést postavu z konzolí PlayStation 3 a Xbox 360 na PlayStation 4 nebo Xbox One. Přenesení není jen v rámci konzolí PlayStation nebo Xbox.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spratekk_CZ
👍1

Za 1000 bylo na starou generaci k sehnání až docela za dlouho. Všichni si diskovou hru drželi, protože se povedla i na konzole. Ale jsem asi jeden z mála, kterej by byl ochotnej za tuhle pecku na next gen asi dát i víc. Těch 1400 je hodně v pohodě s RoS, protože přesně jak tu bylo řečeno na PC za něj dali 1000. Škoda, že D3:RoS není nějaká limitka hezká...

Seth123

tomasmachr kdyby to stálo 1000, PC hráči by blizz roznesli v zubech

tomasmachr

Zaprisahl jsem se ze to nekoupim.. vse od znovu a za plnou cenu me hrozne stve..

No a vida prvni problem vyresen.. ted jeste nastavit peknou cenu max do 1000,- neco jako TLOU se vsemy moznymi vydanymi bonusy.. a jsem presvedcen :)

Kachlo
Kachlo #BOSS

HonZyczech: Ano, bude možné přenést postavu z X360 na PS4

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]
👍1

prenos postavy... doufam ze ne vybaveni, ikdyz bych byl rád (ale kvuli lidem kteri mneli equip nacheatovany NE)

Gibsn

5 hellringu a postava v cudu... Skoda ze sem to nevedel driv

Bax666
Bax666 #RPG/FPS

Kachlo : Pochopil jsem to správně, že si můžu převést i postavy uložené na serverech Blizzardu z PC verze?

Spratekk_CZ

Super. Tohle měli ale říct dřív než jsem smazal pozice na starý konzoli a následným prodeji. Pochybuju, že ty postavy mají uložené na serveru Blizzardu. No nevadí. Stejně to bude zábava i tak. Stovky hodin navíc

Související články

Nejčtenější články