Konzolista.cz

Zítra bude odhaleno NHL 15

novinkaneděle 4. května 2014madness
Hlavní obrázek článku: Zítra bude odhaleno NHL 15
S pomalu, ale jistě se blížícím mistrovstvím světa v ledním hokeji se nejspíš blíží i ohlášení nového dílu nejpopulárnější herní hokejové série na světě NHL od EA Sports. Alespoň to vyplývá z postu na oficiálním Twitter kanálu EA Sports NHL, kde visí příspěvek s obrázkem NHL 15, zítřejším datem a otázkou, zda jsme připraveni. Twitter post naleznete pod touto novinkou. Otázkou zatím je, zda se dočkáme pouze potvrzení prací na novém díle či prvních informačních střípků, anebo i záběrů ze hry. Jste připraveni?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ramiro1983
👍1

NHL hraju od ročníku 93. Tak sem s tim[s6]

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍2

Kurňa, těším se jak sviň. A co očekávám? Vzhledem k tomu, že prostor je menši, jak ve FIFA, tak lepši grafické zpracování publika hlavně, no a samosebou vyzdvihnutí hratelnosti.

Jen je škoda, že NHL nema jonkurenci, která by hnala EA k nějakýmu markantnímu vývoji

cokoladovej
cokoladovej #Jägerbomb

už aby to bylo! :)

SpawN
SpawN #Sony

Už aby bylo nové NHL v obchodech .... jsem na nhl zvědav jestli se na něm něco změni [s14]

AdamekDave

no konečne niežeby mi fifa vadila ale hokej ma vždy bavil viac

Slim Jim

Tak to rozhodne jestli si pořídím next gen konzoli :D

jiridvorak515

Jsem pripraven hrat zatim jen NHL 13.

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Stinky-No já NHL taky nehrávám,spíš Fifu..Ale chci vydět ten pokrok na PS4..Mel sem naposled NHL08 na PS3..Jo mimochodem koupím Fifu14 na PS4,kdyby náhodou někdo prodával...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

IvanLanicek: tak tohle ti syn závidět nebude[s6]

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Že bych přikupyl po 7 letech hokej na nové železo????[s14]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak na tohle oznámení čekám, jak na smilování[s16] Nenvynechal jsem jediný díl NHL na Playstationa. Oni tam asi žádný velký změny nebudou, spíše to bude o hezčí grafice, ale hlavně, že konečně bude[s6]

Fenix
👍1

Doufám že se konečně dočkám i obnože pro PSV, když už tam je ten fodbal :D

kana92
kana92 #DayZ
👎3
👍2

Ano,jsem pripraven na NHL14 s nazvem 15 :D :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Vždy připraven[s6]

Související články

Nejčtenější články