Konzolista.cz

Bude Demon’s Souls 2 nebo ne?

novinkasobota 1. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bude Demon’s Souls 2 nebo ne?
O druhém dílu výborného akčního RPG Demon’s Souls se spekuluje docela dlouho. Fanoušci pořád věří, že nakonec vyjde pro PlayStation 4, ale určitě je vylekal včera PR manažer společnosti Atlus, John Hardin, který na oficiální PlayStation blog napsal, že na 100% žádný Demon’s Souls 2 nebude. Tato zpráva ihned obletěla celý internet, ale jak se ukazuje, tato informace zase tak velkou váhu nemá. Atlus totiž nevlastní IPčko Demon’s Souls, jen vydal v Severní Americe první díl, to vlastní Sony, takže případné pokračování by mohlo vzniknout. To si ostatně uvědomil i John Hardin, který svoji odpověď po několika hodinách opravil a řekl, že jde o značku Sony, s níž nemá nic společného, a o případném pokračování nic neví. Po tomto se na možné pokračování Demon’s Souls vyjádřil i uživatel DemonNite na NeoGAFu, který pracuje u Sony. „Jsem si jist, že všem fanouškům Souls série se to bude líbit, včetně mě,“ napsal. Toho doplnil hned další zdroj. „Bude to stát za čekání. Kde je kouř, je i oheň,“ řekl další zdroj ze Sony.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

oldman : Dicky tam chodim se kochat a prohlizim si i jine hrace ,nekteri jsou fakt blazni jak to maji vytunene [s6] Normalne v cera v Dark Souls u kocky v lese jsem hral s borcem ktery mel snad 50 to kouzlo ta tlakovka - jsem nechapal ja na 622lv sebou borce co-op a nebyla sance ho zabit - moje probodnuti ze zadu i s prstenem hornet a mecem Artoria mu bralo 450HP - hodne slabe [s16] Byl to asi nejsilnejsi hrac ktere ho jsem potkal fakt mazec , musel to byt nejaky cheater jinak to neni mozne [s6] To kouzlo tu tlakovku ( tet nevim nazev ) ti proda ta borina kdyz ji zachranis v katakombach - proda ti na 3 hody a dalsi hru new game + zas 3 - da se tak tunit , ale ten borec jich mel hrube pres 50 [s6] Fakt ulet , ta Artoria vykovana ze zlomeneho mece +10 a duse vlka mi pise ze ma utok 722 a tomu borcovi jsem bral uplne minimum. Tohle jsem jeste v Dark Souls nezazil .... A to je tam rubu jak na bezicim pasu - vedet muj status bych cumel - budu mit tisice zabitych hracu [s16][s6]

oldman

O "síni slávy" Demon´s Souls vím,ale že tam je i můj status,to jsem netušil.Díky:-)

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

V Demonu je v Nexusu nahore sin slavy ( tak tomu rikam ja [s6] ) az hru dokoncis mas tam svoji postavu a uni status - kolik si udelal trofeji ,kolik jsi zabyl fantomu , i to umrti . Ale v Dark jsem to nikde nenasel taky by me to zajmalo - jesi nekdo vi kde jsou v Dark Souls status at rekne .

oldman

Kostej:no bodejť,já už taky stříhám metr:-).Ještě by mě zajímalo,jestli je v DS hrách nějaká statistika,kolikrát jsem během hraní"zhebnul"?Možná mi to uniklo...

worrymi

no hlavně ať už nějakej ten SOULS je tady, a je mi jedno jakej .....

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Demons a Dark jsou rozdilne hry - tomu se vzdy smeju [s6] Ano Dark je rozlohou vetsi ma par veci jinak ,ale jsou to stejne hry zalozene na stejnem systemu . Nastesti nas to nemusi trapit - obe hry jsou skvele . Doufam ze to klapne a Demons Souls 2 vyde na PS4 .... Jen bych si pral aby Demons Souls 2 vykrocil trochu jinou cestou nez Dark , pak by bylo na miste i tvrzeni ze jde o dve uplne rozdilne hry . Chce to jen par dobrych napadu vlozit do hry . Jinak hosi jeste 13 dni a je to tady Dark Souls 2 [s7][s16] Pojedu zas az k maximalnimu LV [s6][s6]

Zirafcatko
Zirafcatko #⸸Ave Satanas⸸

Já bych si dal při čekání na démon soulu dark souls na ps4:-\

oldman

Snad to klapne-bylo by to super!!!

the_edge
the_edge #dave3345
👎1

ja myslel ze pokracovani deamon soul je dark soul

TheMachineXYZ

Kukitor: Pikachu a Snorlax [s3]

Jinak za Demon's Souls bych byl moc rád ... Jednička byla perfektní a hltal jsem ji každým soustem ... s Dark Souls to pro mě moc přehnali a nějak se přes to nemúžu pořádně prokousat ...

Kukitor
Kukitor #Grind Core
👍4

Doufám že ví, co dělají! Aby to nedopadlo jako u nintenda, kde se značka dojí až na ruby a pak zpátky.Protože pak hráči stejně jako u nintenda zcepení a pak i ta obtížnost bude už jen pro forma, a ve finále bude v bugatce závodit gorgoyla vedle těch dvou kreténů ostenricha a šmaga.