Bude Demon’s Souls 2 nebo ne?
novinka•sobota 1. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
oldman : Dicky tam chodim se kochat a prohlizim si i jine hrace ,nekteri jsou fakt blazni jak to maji vytunene [s6] Normalne v cera v Dark Souls u kocky v lese jsem hral s borcem ktery mel snad 50 to kouzlo ta tlakovka - jsem nechapal ja na 622lv sebou borce co-op a nebyla sance ho zabit - moje probodnuti ze zadu i s prstenem hornet a mecem Artoria mu bralo 450HP - hodne slabe [s16] Byl to asi nejsilnejsi hrac ktere ho jsem potkal fakt mazec , musel to byt nejaky cheater jinak to neni mozne [s6] To kouzlo tu tlakovku ( tet nevim nazev ) ti proda ta borina kdyz ji zachranis v katakombach - proda ti na 3 hody a dalsi hru new game + zas 3 - da se tak tunit , ale ten borec jich mel hrube pres 50 [s6] Fakt ulet , ta Artoria vykovana ze zlomeneho mece +10 a duse vlka mi pise ze ma utok 722 a tomu borcovi jsem bral uplne minimum. Tohle jsem jeste v Dark Souls nezazil .... A to je tam rubu jak na bezicim pasu - vedet muj status bych cumel - budu mit tisice zabitych hracu [s16][s6]
O "síni slávy" Demon´s Souls vím,ale že tam je i můj status,to jsem netušil.Díky:-)
V Demonu je v Nexusu nahore sin slavy ( tak tomu rikam ja [s6] ) az hru dokoncis mas tam svoji postavu a uni status - kolik si udelal trofeji ,kolik jsi zabyl fantomu , i to umrti . Ale v Dark jsem to nikde nenasel taky by me to zajmalo - jesi nekdo vi kde jsou v Dark Souls status at rekne .
Kostej:no bodejť,já už taky stříhám metr:-).Ještě by mě zajímalo,jestli je v DS hrách nějaká statistika,kolikrát jsem během hraní"zhebnul"?Možná mi to uniklo...
no hlavně ať už nějakej ten SOULS je tady, a je mi jedno jakej .....
Demons a Dark jsou rozdilne hry - tomu se vzdy smeju [s6] Ano Dark je rozlohou vetsi ma par veci jinak ,ale jsou to stejne hry zalozene na stejnem systemu . Nastesti nas to nemusi trapit - obe hry jsou skvele . Doufam ze to klapne a Demons Souls 2 vyde na PS4 .... Jen bych si pral aby Demons Souls 2 vykrocil trochu jinou cestou nez Dark , pak by bylo na miste i tvrzeni ze jde o dve uplne rozdilne hry . Chce to jen par dobrych napadu vlozit do hry . Jinak hosi jeste 13 dni a je to tady Dark Souls 2 [s7][s16] Pojedu zas az k maximalnimu LV [s6][s6]
Já bych si dal při čekání na démon soulu dark souls na ps4:-\
Snad to klapne-bylo by to super!!!
ja myslel ze pokracovani deamon soul je dark soul
Kukitor: Pikachu a Snorlax [s3]
Jinak za Demon's Souls bych byl moc rád ... Jednička byla perfektní a hltal jsem ji každým soustem ... s Dark Souls to pro mě moc přehnali a nějak se přes to nemúžu pořádně prokousat ...
Doufám že ví, co dělají! Aby to nedopadlo jako u nintenda, kde se značka dojí až na ruby a pak zpátky.Protože pak hráči stejně jako u nintenda zcepení a pak i ta obtížnost bude už jen pro forma, a ve finále bude v bugatce závodit gorgoyla vedle těch dvou kreténů ostenricha a šmaga.