Brzy bychom mohli vidět nového Ratchet and Clanka
novinka•pondělí 13. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (11)
tvl škoda, že se mi nechce hrabat bůhví jak daleko v postech k insomniacu, jaká hysterie tu byla že si dovolili něco udělat pro Xko. To tu bylo výhrůžek od spousty userů, že už nikdy od nich za ,,zradu,, nic nekoupí. Neříkám, že to byl někdo nademnou bo to nevím s určitostí ale tihle machři by se tu teď mohli ukázat jaký jsou charakteři :D a né tlučhuby!!
Bude to parádička a jen vůl by nekoupil :)
Tak Insomniac se určitě moc rád vrátí na platformu kde jdou dělat kvalitní hry a ještě vydělají dobrý peníz. Na ten krok vedle snad zapomenem, no.
Důvod ke koupi PS4.
Nooo tak tahle hra me 100% nemine.
Tesim se opravdu hodne! Serie R & C (PS2) je moje srdcovka. Na PS3 uz jsem to nehral...sam nevim proc.
Insomniac games jsou opravdu studio které mohou PCčkaři konzolistům závidět...
:D dobre. Ted jeste Crashe a Crash Team Racing :)
Já to nikdy nehrál, takže pojďme :)
nitratip: Dark Cloud je a jmenuje se Dark Chronicle link a také od Level 5.
A kdy se dočkáme nového medievila a dark clouda...? :(
To by byla skvělá oznámení :)
Ja hral jen PS3 dily, na PS2 jsem tuhle serii nemel, takze remake vitam velmi.
Ratcheta mam opravdu moc rad, ale jednicka me nejakym zahadnym zpusobem uplne minula, takze ted se tesim o to vice.
Tohle nemuze dopadnout spatne.