Konzolista.cz

Brzy bychom mohli vidět nového Ratchet and Clanka

novinkapondělí 13. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Brzy bychom mohli vidět nového Ratchet and Clanka
Letos během E3 Sony zmínila, že studio Insomniac Games připravuje kompletní remake prvního dílu úspěšné série Ratchet & Clank, který vyjde během jara příštího roku pro konzoli PlayStation 4. Podle informací bude remake postaven na zcela novém enginu, nabídne nové filmečky i zajímavé lokace či zbraně, aby vše dobře ladilo s připravovaným filmem. Zatím jsme z hry moc neviděli, ale Jeremy Conrad nyní přišel s informací, že Insomniac Games bude hru prezentovat hned, jakmile vydá akční hru Sunset Overdrive. První prezentace by tak mohla být k vidění už v prosinci na nedávno oznámené akci Sony. Jeremy Conrad navíc dodal, že hra vypadá vizuálně parádně, kolikrát se vyrovná připravovanému animovanému filmu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
charvisan

tvl škoda, že se mi nechce hrabat bůhví jak daleko v postech k insomniacu, jaká hysterie tu byla že si dovolili něco udělat pro Xko. To tu bylo výhrůžek od spousty userů, že už nikdy od nich za ,,zradu,, nic nekoupí. Neříkám, že to byl někdo nademnou bo to nevím s určitostí ale tihle machři by se tu teď mohli ukázat jaký jsou charakteři :D a né tlučhuby!!

Bude to parádička a jen vůl by nekoupil :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

Tak Insomniac se určitě moc rád vrátí na platformu kde jdou dělat kvalitní hry a ještě vydělají dobrý peníz. Na ten krok vedle snad zapomenem, no.

Beny
Beny #Blood 1

Důvod ke koupi PS4.

CZtwins

Nooo tak tahle hra me 100% nemine.

Tesim se opravdu hodne! Serie R & C (PS2) je moje srdcovka. Na PS3 uz jsem to nehral...sam nevim proc.

Smileface
👍1

Insomniac games jsou opravdu studio které mohou PCčkaři konzolistům závidět...

Padre

:D dobre. Ted jeste Crashe a Crash Team Racing :)

pishin
pishin #Pikhoved!

Já to nikdy nehrál, takže pojďme :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

nitratip: Dark Cloud je a jmenuje se Dark Chronicle link a také od Level 5.

nitratip
nitratip #ps power

A kdy se dočkáme nového medievila a dark clouda...? :(

To by byla skvělá oznámení :)

mevi

Ja hral jen PS3 dily, na PS2 jsem tuhle serii nemel, takze remake vitam velmi.

Starky
Starky #NaughtyGod

Ratcheta mam opravdu moc rad, ale jednicka me nejakym zahadnym zpusobem uplne minula, takze ted se tesim o to vice.

Tohle nemuze dopadnout spatne.

Související články

Nejčtenější články