Konzolista.cz

Brzy budeme vědět datum vydání Oddworld: New ‘n’ Tasty + oznámena cena

novinkapátek 25. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Brzy budeme vědět datum vydání Oddworld: New ‘n’ Tasty + oznámena cena
Na Oddworld: New ‘n’ Tasty se určitě těší každý fanoušek originálu. Vývojáři z Just Add Water v současnosti hru dokončují, proto mohli na svém blogu dnes oznámit, že už v brzké době se dozvíme datum vydání, a to ještě před letošní E3. Zároveň oznámili, že hra bude stát 25 euro, přičemž na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita bude podporovat program Cross-buy, takže postačí koupit jednu verzi. Podporovat hra bude i Cross-save, takže budete moci hru rozehrát doma a následně pokračovat na cestách. Na kartě se můžete podívat na osm nových obrázků - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=oddworld-abe-s-oddysee-hd-4103&game4103-show=2 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
razi
razi #Ps4

cena je moc, ale beru to

Abe

Těším těším těším, maximálně se těším, věříte mi to?

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Jako taky se na to tesim,ale taky nedam 25Eur za digital - takze sory - to je snad kazdyho vec kolik za co da tak nechapu Vase napadani cloveka,kterej to za tuhle hru v digitalni podobe neda - se vzpamatujte.Jo bejt to krabicovka tak nevaham.

Vojta_cz
👎1

[s8]Toto jde mimo me.

jiridvorak515

No to mas pravdu,ja je na PSP kupoval jen na diskach,a dnes se mlatim do hlavy.Ale kazdy mesic je nejaka sleva treba Tonb Raider na Psone minuly mesic za 28 kc a nekup to,ze.Navic jsem vcera vytahl sarouska Sega Saturn a Tom Raidera sem zacal hrat na Saturnovi.Jo obcas me to retro vezme a navic aspon procvicim mechaniku.

I kdyz na PSN je par her ze Sega Saturn ty lepsi napr. Panzer Dragon stale neni.

VELKA SKODA,ZE ?

eeeee
eeeee #můj názor
👍1
👎1

Martinrush: Podle me je digitalni verze lepsi, ja je preferuju. Mam je vsechny na disku, samy se mi aktualizuji a maji predpoklad delsi zivotnosti. Viz PSP hry na UMD, ty si na vite nezahraju, kdezto ty digitalni jo.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Martinrush: nezlob se, ale poslední dobou si horší jak Mirasov s MjollniRem dohromady, ty vole co tě žere. Jinak starou verzi neznám, ale vypadá to luxusně[s6]

Predator
👍1

Přijatelná cena, za úžasnou hru. Mohli by spíše než cenu už konečně říci kdy to vyjde.

bf333
bf333 #Ravens

WIIU[s7][s6]

jiridvorak515
👍1

DANTE

REMAKE Exhodus bude az po uspechu-neuspechu tehle hry.

Potrebuji prodat aspon 500 tisic kopii,aby mohly zacit prace na remaku a novem dile.

UPS ?

Jinak pokud mas zajem na Store jsou za 193,50 kc vsechny dily.

UPS?

jiridvorak515
👍2

Jeden nazor 25 euro ? Ja dal za SHENMUE 1,2(DC,X box) celkem 7000 kc a myslis ze toho lituju ?

Nikdo ti nerika,ze si to musis koupit.Komunismus uz neni,ale u tebe asi porad funguje soudruhu ?

[s12]TYHLE LIDI ASI NIKDY NEPOCHOPIM.

weskerumbrella
👍2

jedna z nejočekávanějšíh her roku alespoň pro mě... ten kdo v tomto případě čeká na slevu je buď trotl nebo sociálka. [s4]

jiridvorak515
👍2

Muj milasek z Psone se vraci tam kde zacal.

Moje nej plosinovka na Psone a X box 1 (PS3 mam taky,ale bez krabicky a disku)

UPS ?

Nikdy nemel opustit PLAYSTATION (muj nazor)

UPS ?

senator
👍2

Martinrush: tohle ale není jen tak nějaká hra, to je KLASA v novým kabátku!![s6]

qbickcze

Uz by to mohli vydat

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Kurrrňa,já se těším. A za jednu cenu hru pro tři platformy [s7][s7][s7]Prostě Sony... Tohle bude velkej klenot.

dado20
👍7

Martinrush: v poslednej dobe je to od teba len samé, hmmm, bléééé, jaaaK!!! mozes nám vernému obecenstvu konzolistu povedat čo je hra tvojho gusta? ak taká existuje....

stillalive
👍7
👎1

Že u i tohoto někdo raději počká na slevu jde mimo mé chápání, ale budiž, lidi jsou rúzný.

Cena je tady asi to poslední co bych řešil. Jediný co mě zajímá je: Kdy to konečně budu moci hrát!? Remake, který určuje nová pravidla o tom jak má vypadat poctivý remake.

senator
👍5

Král remaků se blíží, už aby to bylo, jsem natěšenej jak blázen.[s7][s7][s7]

jovidash
👍6

Do tohodle du okamžitě, prototože prostě maximální srdcařina:-)

meidevil
meidevil #MrJelly77
👍2

srdcovka, nikdy jsem sice nenašel všechny, ale bavil jsem se skvěle.. Na Wiiu jsem zvědav..

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍7

jupí jej..hlavně ten crossbuy..a cena taky pohoda..[s12][s12]

valis1
valis1 #klobáska
👍8

konečně!!!!!!!!!

Související články

Nejčtenější články