Brzy budeme vědět datum vydání Oddworld: New ‘n’ Tasty + oznámena cena
novinka•pátek 25. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Oddworld Inhabitants
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (23)
cena je moc, ale beru to
Těším těším těším, maximálně se těším, věříte mi to?
Jako taky se na to tesim,ale taky nedam 25Eur za digital - takze sory - to je snad kazdyho vec kolik za co da tak nechapu Vase napadani cloveka,kterej to za tuhle hru v digitalni podobe neda - se vzpamatujte.Jo bejt to krabicovka tak nevaham.
[s8]Toto jde mimo me.
No to mas pravdu,ja je na PSP kupoval jen na diskach,a dnes se mlatim do hlavy.Ale kazdy mesic je nejaka sleva treba Tonb Raider na Psone minuly mesic za 28 kc a nekup to,ze.Navic jsem vcera vytahl sarouska Sega Saturn a Tom Raidera sem zacal hrat na Saturnovi.Jo obcas me to retro vezme a navic aspon procvicim mechaniku.
I kdyz na PSN je par her ze Sega Saturn ty lepsi napr. Panzer Dragon stale neni.
VELKA SKODA,ZE ?
Martinrush: Podle me je digitalni verze lepsi, ja je preferuju. Mam je vsechny na disku, samy se mi aktualizuji a maji predpoklad delsi zivotnosti. Viz PSP hry na UMD, ty si na vite nezahraju, kdezto ty digitalni jo.
Martinrush: nezlob se, ale poslední dobou si horší jak Mirasov s MjollniRem dohromady, ty vole co tě žere. Jinak starou verzi neznám, ale vypadá to luxusně[s6]
Přijatelná cena, za úžasnou hru. Mohli by spíše než cenu už konečně říci kdy to vyjde.
WIIU[s7][s6]
DANTE
REMAKE Exhodus bude az po uspechu-neuspechu tehle hry.
Potrebuji prodat aspon 500 tisic kopii,aby mohly zacit prace na remaku a novem dile.
UPS ?
Jinak pokud mas zajem na Store jsou za 193,50 kc vsechny dily.
UPS?
Jeden nazor 25 euro ? Ja dal za SHENMUE 1,2(DC,X box) celkem 7000 kc a myslis ze toho lituju ?
Nikdo ti nerika,ze si to musis koupit.Komunismus uz neni,ale u tebe asi porad funguje soudruhu ?
[s12]TYHLE LIDI ASI NIKDY NEPOCHOPIM.
jedna z nejočekávanějšíh her roku alespoň pro mě... ten kdo v tomto případě čeká na slevu je buď trotl nebo sociálka. [s4]
Muj milasek z Psone se vraci tam kde zacal.
Moje nej plosinovka na Psone a X box 1 (PS3 mam taky,ale bez krabicky a disku)
UPS ?
Nikdy nemel opustit PLAYSTATION (muj nazor)
UPS ?
Martinrush: tohle ale není jen tak nějaká hra, to je KLASA v novým kabátku!![s6]
Uz by to mohli vydat
Kurrrňa,já se těším. A za jednu cenu hru pro tři platformy [s7][s7][s7]Prostě Sony... Tohle bude velkej klenot.
Martinrush: v poslednej dobe je to od teba len samé, hmmm, bléééé, jaaaK!!! mozes nám vernému obecenstvu konzolistu povedat čo je hra tvojho gusta? ak taká existuje....
Že u i tohoto někdo raději počká na slevu jde mimo mé chápání, ale budiž, lidi jsou rúzný.
Cena je tady asi to poslední co bych řešil. Jediný co mě zajímá je: Kdy to konečně budu moci hrát!? Remake, který určuje nová pravidla o tom jak má vypadat poctivý remake.
Král remaků se blíží, už aby to bylo, jsem natěšenej jak blázen.[s7][s7][s7]
Do tohodle du okamžitě, prototože prostě maximální srdcařina:-)
srdcovka, nikdy jsem sice nenašel všechny, ale bavil jsem se skvěle.. Na Wiiu jsem zvědav..
jupí jej..hlavně ten crossbuy..a cena taky pohoda..[s12][s12]
konečně!!!!!!!!!