Konzolista.cz

Bojovka Injustice: Gods Among Us zřejmě vyjde na PSV

novinkaúterý 9. července 2013Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bojovka Injustice: Gods Among Us zřejmě vyjde na PSV
Během jara se na konzole Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii U dostala skvělá bojovka Injustice: Gods Among Us, která obsahovala známé hrdiny i padouchy z DC univerza. Francouzský Amazon dnes odhalil, že už na začátek listopadu se počítá s Game of the Year edicí, která obsáhne i všechna vydaná i připravovaná DLCčka. Aby toho nebylo málo, začátkem listopadu má vyjít Injustice: Gods Among Us i pro kapesní konzoli Playstation Vita, alespoň tedy, pokud nejde o nějaký překlep, ale zřejmě ne. Ostatně už dřívější bojovka Mortal Kombat od vývojářů z NetherRealms se na nové kapesní konzoli od Sony objevila, takže s portováním mají zkušenosti. Ed Boon před pár hodinami slíbil několik zajímavých novinek kolem této hry, takže budeme dění sledovat a hned vás budeme informovat.
Zdroj: playstationlifestyle.net
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍2
👎1

eeee no jasne psv neni sice ps3 ale grafiku umi podivej se na virtua tennis,uncharted nebo trwba wipeout a pak si zapni slavny MK na psv je to proste hnus jak rikam psp verze mk je na tom lepe a to jela na nekolikanasobne slabsim hw. Prijde mi to tak ze konverze na psp byly naprosto neskutecne dobre zvladnute a autori vylozene se slabym vykonem psp kouzlili za to na vite stoji vetsina konverzi za hovno.

StefiCZ
StefiCZ #pls no

sega: Přesně, tohle jsem čekal jako standart.

eeeee
eeeee #můj názor
👎2

El_Scorpio: to jsou proste kecy, MK na Vite je naprosto OK, mam ho na Vite i na PS3. Grafika sice neni totozna s tou na PS3, ale ani nemuze, nema takovy vykon jako PS3. Po strance obsahu a hratelnosti to ale totozne je. A kritici i recenzenti jsou skutecne picusove. Pohanili v recenzich treba i Unchrated natolik, ze jsem si ho nekoupil, takze jsem si ho zahral, az kdyz bylo zdarma a nestacil jsem zirat, naprosto paradni hra, vyborne zpracovana a lepsi hratelnost, nez Unchrated 3, ktery jsem ani nedohral. Stejne tak Unit13, naprosto paradni strilecka, opet velmi spatne hodnocena a tak dale.

Jestli nekdo ocekva na mobilnim zarizeni ktere jede z baterky stejnou grafickou uroven jako ma PS3, ktera ma prikon 100W a kvuli tomuto ocekavani odsuzuje Vita hry, tak je to hnup.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Zaujimave. Pocul som uz o viacerych hrach, ze tie porty su na Vite odflaknute. Samozrejme ze clovek nemoze ocakavat rovnaku kvalitu ako na velkom PlayStation, ale kvalitne portovanie je aspon ciastocna cesta ako Vitu podporit. Cim to je, ze tie porty su take nekvalitne? Narychlo zbuchana robota? Napriklad Jak & Daxter trilogy je na PS3 uplne v pohode a Vita verzia trpi framedropom. WTF?

blekota111
blekota111 #Bůh je lež
👍1
👎1

Zase tezkej nezajem jo a MK vypadal hrozne snad udelaj neco jako uncharted to byla hra na urovni pribeh hratelnost grafika super

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍1
👎1

to bude beztak stejny hnus jak MK pro psv kde i mk z psp byl hezci :D ale zas cim vic her tim lip nekdo to urcite uvita

Smileface
👍1

Tak sis měl zahrát Mortal Kombat na iOS link [s6]

Fenix
👎2

Třeba to nebude takový odpad jako byl Mortal kombat pro vitu , který byl těžce ořezaný... (kdyby místo 60fps jel na 30fps tak mohl mít o 50procent lepší grafiku :D)

deepthr04t
👍1
👎1

Nene je to nadřadný handheld... ale bez her [s6]

Smileface
👎1

Ale vždyť Vita je podřadný handheld bez her [s6]

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE

Cernuska se poděla. .. radosti. .. zas tetování Panebože

deepthr04t
👍2
👎2

Vita nemá hry, zato už třetí port nějaký bojovky [s16]

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články