Konzolista.cz

Bloober Team oznámil hru Scopophobia

novinkaneděle 17. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bloober Team oznámil hru Scopophobia
Vývojáři ze studia Bloober Team si udělali mezi hráči dobré jméno dvěma díly povedené hry A-men, aby následně zklamali hrou Basement Crawl, kterou nyní mají předělávat do hratelnějšího stavu, i když jsme už o ní delší dobu neslyšeli. Každopádně dnes na GamesComu odhalili svoji novou hru Scopophobia, která vyjde ještě letos pro zatím neupřesněné konzole. Má jít o first-person survival záležitost odehrávající se ve viktoriánském Londýně, přičemž hráč si bude moci vybrat za stranu, za jakou bude hrát. Jsou tu monstra známá jako Basilisks nebo nebohé děti s několika vlastními schopnostmi. Zatímco monstra musejí hledat děti a zabíjet je, děti se musí monstrům vyhýbat a zůstat pokud možno neviditelní. Hra bude mít jak kampaň pro jednoho hráče, tak multiplayer, na který se vývojáři hodně zaměřují. Více informací se máme dozvědět v dohledné době.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
miky20
miky20 #One& only

Viktoriánský Londýn lahodí mému sluchu.

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥

Basement crawl je taková tuctová napodobenina epického bombermana.