Konzolista.cz

Blizzard se ptá na druhý datadisk pro Diablo 3

novinkapondělí 28. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Blizzard se ptá na druhý datadisk pro Diablo 3
Konzolisté stále čekají na oznámení data vydání datadisku Reaper of Souls pro Diablo 3. Zatím jen víme, že PlayStation 4 a Xbox One verze Diablo 3 Ultimate Evil Edition, která Reaper of Souls obsahuje v základu, vyjde letos během léta nebo maximálně podzimu. Každopádně už nyní se Blizzard ptá, jestli by měli fanoušci zájem o druhý datadisk, který by zřejmě přinesl další nový akt, nová monstra a celou řadu novinek. Vzhledem k tomu, že na PC se už datadisku prodalo skoro 3 miliony kopií a fanoušci určitě mají o další přídavek zájem, je pravděpodobné, že v budoucnu druhý datadisk vznikne.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Krox
Krox #noping out

to slim: na PS3 si muzes zahrat obyč Diablo 3 ale doufam že to vyjde behem leta abych mněl aspon neakou tu hru na COOP :P :D

Slim Jim

Škoda jen že to není na ps3

Harnet
Harnet #SONY

I have must [s7][s6]

SpawN
SpawN #Sony
👍1

Ještě jsem nezačal hrát ani ten první a už se začíná mluvit o druhém datadisku [s6]

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍2

nitratip: Ten by byl taky peckovej o tom žádná :)

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

Yeeees!!!

nitratip
nitratip #ps power
👍3
👎2

Raději remake dvojky..

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍2

Jasně, sem s ním :)

Související články

Nejčtenější články