Konzolista.cz

Blizzard potvrdil přenos postavy i nový režim Apprentice pro konzolové Diablo 3

novinkapondělí 12. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Blizzard potvrdil přenos postavy i nový režim Apprentice pro konzolové Diablo 3
Dnes jsme se dozvěděli konečně datum vydání pro hru Diablo 3: Ultimate Evil Edition obsahující i datadisk Reaper of Souls, která vyjde na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Blizzard nyní dodatečně potvrdil, že si budete moci na next-gen konzole přenést svoji postavu, pokud jste hru rozehráli na starých konzolích (PlayStation 3 -> PlayStation 4 a Xbox 360 -> Xbox One). Nebudete tak muset začínat znovu, pokud si budete chtít zahrát jen datadisk a vyzkoušet nové možnosti, což je určitě dobrá zpráva. Vývojáři oznámili i speciální herní mód Apprentice pro nováčky, aby byly jejich schopnosti navýšeny na úroveň kamarádů, pokud se rozhodnou hrát kooperaci.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Banan

spoock: Už teď vidím jak by se to zneužívalo a ty accounty by se prodávaly. Né že by tomu bylo jinak, ale aspoň je to z PC na PC.

Spoock
Spoock #geek
👍4

co si takhle převést postavu z PC?

Související články

Nejčtenější články