Blizzard oznámil střílečku Overwatch, konzolová verze možná
novinka•sobota 8. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Blizzard Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (10)
Vypadá to velice zajímavě [s16]
Bllizardi jsou top studio, ještě o level větší než Naughty Dog bo Bungie. pokud se toto dostane konzole tak určo beru
Při pohledu na ten "heal beam" se mi postavil kokot, že by další nadějná fps hra s medicem?! Vypadá to docela slibně
Tohle pcčkářům s radosti pustím.
Mohlo by to bejt dobrý, ale fakt nechápu proč už Blizzard dávno nenatočil film na vlastní pěst a třeba to wow-ko cpou filmovejm společnostem který to většinou akorát podělaj :)
Vypada to paradne
blizz je jedna z posledních společnosti ktera vytvaří kvalitní hry, mnoho lidi bude namitat, že kračí ve šlepějich activisionu a jejich CODka anebo UBIsoftu s jejim AC což je častečně pravda něboť blizz na nove IP moc neda ale svoje diamanty opracovavá a většina znich jsou TOP na trhu jako třeba WOW a SC ... (nove diablo moc hodnotit nemohu neboť jsem fanda těchto her nikdy nebyl ale potom co se většina lidi dělila na 2 tabory jedni kterym D3 vyhovovalo a druzi co přesedlali na path of exile a blizz přišel s datadiskem reaper of souls tak si osobně myslim, že všem odpurcum D3 zavřeli huby) toť vše k blizzardu a jejich hrám takže pokud tohle jak lide řikaji bude jenom trapna kopirka TF2 tak si dolovim řict že to bude trapna kopirka TF2 Xkrát lepší než original :) nazdar s šateček.
Ale já nehraji jen na PS4 myslel se že to bude snad jak PC verze TF2
Takže Team Fortress 2 pro konzole? proč ne TF2 je luxus hra doufám že to bude stejný FREE2PLAY model
Blizzard hry umí, tohle bych bral všema deseti :)