Konzolista.cz

Blizzard: Nemáme plány na Diablo MMO

novinkapondělí 10. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Blizzard: Nemáme plány na Diablo MMO
Série Diablo se po mnoha letech dostala s třetím dílem i na konzole, letos i na ty nové v kompletní edici. Protože jde o úspěšnou značku, rozhodli se fanoušci Blizzardu zeptat, jestli není v plánu MMO díl, jako tomu bylo u Warcraftu. Kevin Martens na tuto otázku odpověděl tak, že v současnosti žádné plány na MMO hru ze světa Diablo nejsou, navíc si myslí, že série je silná hlavně v kooperaci pro čtyři hráče, a více hráčů by bylo jen na škodu. My samozřejmě s tímto tvrzením souhlasíme, ale určitě bychom si dokázali představit nějaké to další rozšíření nebo čtvrtý díl, zvláště když datadisk končí dost otevřeně.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Seth123

jak by si blizz přál to udělat ale nemůže

Související články

Nejčtenější články