BioWare se vyptává na remaster Mass Effect trilogie
novinka•pátek 7. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (22)
Mitsu CZ: Kéž by :)
Hrát to jako jednu hru, tak by mě nikdo asi pěkně dlouho neviděl, když si vezm, že jenom u prvního dílu jsem strávil skoro 45 hodin čistého času, ale šel bych do toho hned. Ještě by to, ale chtělo CZ titulky
Ja mam Mass Effect Trilogy,kde je prvni dil na disku na Playstation 3.
Samozrejme je i na Store.
Prvni Mass Effect mel casovou exkluzivitu do r.2011.
Ted nechci kecat,ale nepatri nahodou prvni mass effect porad MS?a pokud ano,na PS by to byl remaster od dvou dilech ze tri? :-D :-D
Jednoznacne nejlepsi RPG minule generace,ktere bude spojeno u me podobne jako Uncharted s Playstation 3.
Jednička dohrána 4x, dvojka 7x, trojka asi 5x ale rád si to dám znova [s7][s7][s7]
omg to jsou hrozný trapáci :D
Beru hned vsema deseti.
Chce to nejdrive remaster,pak chvili pockat a hned novej dil!
mass effect není jenom trilogie je to docela pěkný komplexně vystavěný vesmír :) ... určitě by mohlo vzniknout hodně her z načnutého universa ... těším se :)
Hrát to jako jednu hru, to by se mi líbilo. [s6]
Radši Bioschock série než tohle, ale nepohrdnu.
Další remaster? :D
Hodně lidí nadává na recyklace starých her ale pro mě je to dar protože jsem neměl old gen nebo pc. Takže uncharted a mass effect remaster sem.
Několikrát dohráno a stejně bych do toho šel
tak ale když už se do toho půstí mohly by předělat 1. díl do enginu 3.
za Deepa: Sem s tím!!
Celkem bych bral... ale porad se nemuzu prenest pres ten debilni konec :/
Spíše nový díl :)
Asi jedinej remaster o kterým bych přemýšlel
mno nevim dohrano na xku na pccku tak ze bych to dal znova na plataku ? ... jasne ze dal sem s tim !
Od EA byl stejně podraz, že do stávající trilogie nezahrnuli všechna DLC!!! D*vky.