Konzolista.cz

Bioware má z poloviny dokončen nový Mass Effect

novinkapátek 2. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bioware má z poloviny dokončen nový Mass Effect
Není tajemstvím, že studio BioWare Montreal připravuje nový díl úspěšné série Mass Effect, který vyjde na next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nemá se jednat o regulérní čtvrtý díl, ale spíše o nový příběh ze stejného univerza. To je ostatně hodně bohaté a netočí se jen kolem známých hrdinů. Nyní jsme se dozvěděli, že vývoj jde podle plánu, přičemž vývojáři jsou zhruba v polovině. To znamená, že bychom se mohli dočkat brzkého představení, třeba už během blížící se E3. Každopádně tato informace, že hra je dokončena z poloviny, moc nenahrává dřívější spekulaci, podle níž vyjde už na jaře příštího roku. Spíše bychom to viděli až na podzim.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

kde je deep?

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍7

Mass Effect [s7] Nezapomenutelná záležitost.

Dodnes tvrdím, že Citadela v prvním díle je jedno z nejatmosféričtějších míst jaké kdy bylo ve videohrách zobrazeno, taková špinavá ale zároveň krásná atmosféra, a ta hudba k tomu [s7][s7][s7]

Omlouvám se za slabší citovou chvilku ale..... Mass Effect [s7][s7]

I1H_SK
👍2

Z polovice? To znamená ,že je hotová a robia na DLC?

jiridvorak515

Duvod proc jsem koupil X360.Jeste,ze tato serie se dostala i na PS3

[s8][s7][s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍7
👎1

Jo,tahle serie je moje velka [s7] zalezitost....na konci jsem byl regulerne na mekko.Uprimne tohle bude jeden z duvodu proc si poridim nextgen-aspon pro me.

Související články

Nejčtenější články