Konzolista.cz

BioWare láká na svoji novou hru třetím teaserem

novinkastředa 6. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: BioWare láká na svoji novou hru třetím teaserem
Studio BioWare hodlá příští týden ve středu během GamesComu oznámit svoji novou hru, která nemá vycházet z žádné zajeté série. Zatím jsme tu na ni měli dva teasery, dnes tu máme třetí, na který se můžete podívat níže v novince. Teaser ukazuje nejprve mladou dívku říkající, že to není její chyba, aby následně byl ukázán zničený dům. Stále nevíme, o co se bude jednat, ale teasery určitě vypadají zajímavě, tak snad nás vývojáři z Bioware nezklamou.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Ale jinak supr grafika...

RobotCZ
👍1

Spratekk....a tak to víš, že jo. Tady je to všechno jeden "tichej prasák" vedle druhý. Mě už teda jen pevně visí :-D ....holt to musíš zvlááádnout sáám, na to snad síííílu mááám....musíš Karle musíš!!! :-D :-D

Spratekk_CZ
👍1

Uši nebo ne, stejně by jí všichní píchali, že by se ráno styděla...[s7]

RobotCZ
👍1

Ty kráááááávo větší uši jsem ještě na babě neviděl, kam se sere slon,to jsou REPRÁKY jako prase :-D ......no prostě Bioware, ty vždycky zaujmou. Ikdyby to byla online kundovina jak píše Swat, tak stejně už jen kvůli těm plachtám to musim zahrát....miluju totiž uši(hlavně hnedka po zabijačce s křenem a hořčicí, to jsou nejlepší :-D )

Swat

Už z teaserov viem, že to bude na 100% online. A keďže hry založené na multiplayeri neznášam tak... tak potom nič.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Spratekk_CZ: elfku :D

Ten barák.. no pro začátek zaujalo, uvidíme. :)

Marllone
Marllone #Madao
👍1

Ajéje, to bude něco na způsob inFamous

Spratekk_CZ
👍2

Kdyby radši odhalili tu holku [s5][s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Uz se nemuzu dočkat [s7]BIOWARE[s7]

nomad-cz
👍6

ušatý torpédo v akci

Související články

Nejčtenější články