Bethesda: Nový DOOM musí být kvalitní, aby se prodal

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (18)
:D Deshien a pokémon zabili:D:D:D:D mám dost
Ja se těším , a doufám že doom bude bomba[s14]
Arrozo: nemam rad recyklaci znacek, ceho je moc, toho je prilis. Jeste kdyz nejaka znacka vyjde jednou za par let, tak snad OK, ale kdy je to kazdy rok nebo dokonce nekolikrat do roka, tak k tomu mam odpor. Jak se mi treba libi Dark Souls, tak Dark Souls 2 nechci. Z assassina jsem hral akorat AC2, prestoze mam nakoupeno nekolik dalsich dilu a predpokladam, ze mezi AC2 a AC4 je znacny rozdil. Z Dead Space jsem hral jen prvni dil. Uncharted 2 se mi libil, ale Uncharted 3 jsem nebyl schopen dohrat, jak me nudil a tak dale. Jedina serie, kde jsem hral vsechny dily a vydrzel u nich az do konce (u prvniho dilu s premahanim) je asi Crysis a i to si muze ted dat na par let oddych. Takze chapej, ze Mario nekolikrat do roka, z toho mam koprivku jen vidim titulek :-). A co se tyce her, tak ty by se podle me mely posuzovat ze vsech stran.
cermi: Carmack odesel z ID Software a dela jen na Oculus Rift.
A co ze vlastne nedela Dooma Carmack?
Jinak Deshien,ty si zralej...
Mjollnir no comment
eeeee: A kde je tvoje objektivnost a posuzovani her podle hratelnosti a toho, jestli hra prinasi novinky, leveldesign a podobna moudra, ktera cpes vsude mozne? Protoze podle toho, co od tebe ctu, tak bys mel byt s Mariem spokojenej...
No říkám si že všechny předchozí díly Doom1, Doom2, Doom3 byla pecka, tak ani nepřemýšlim o tom, že by Doom4 měl bejt jinej.....to bude pecka všech pecek a posadí nás to na záda. Dyť taky aby ne, když už je ve vývoji od roku 2008. To bude asi něco
Se tesim,Doom 3 byl super a hry od Bethesdy mam rad
Deshien: ja sice budu u U4 opatrny, protoze tahle serie ma stridavou kvalitu, ale kdyz slysim mario, tak se mi dela zle a halo me take nijak zvlast nelaka, ten uncharted je preci jen nejlakavejsi a urcite ho budu se zajmem sledovat. Doom budu take sledovat, ale budu jeste mnohem vic opatrnejsi.
Teda jako D4 bych si kurevsky zahrál ale jak o tom furt melou nejaky kostata z bethesdy tak me pomalu prechazi chut.7 let a jeste ani posranej obrazek.To Carmack aspon po 3 letech pustil 1-2 screeny
Smileface: Presne tak!
Absolutne nepobiram, ze ti 2 to takhle prekroutili...pokud ma clovek problem zpracovat jednoduchou textovou zpravu, nemel by na internet vubec chodit.
Mjoblb-opravdu si připadaš duležitej když píšeš sra.ky tobě opravdu není pomoci
PS"blb.I jako ty opravdu dělají ZU ostudu nedivim se že se skoro každej od vás distancoval tak papa pakoni
Zamysly se nad sebou
SONY[s7]GAMES
Smile-ne on jenon hatuje ,protože nic jinýho neumí
Všem ostatním PZU vás se to netýká pouze hateru MjobLb,fANDA A DROGBAZZ
NEBÝT TĚCHTO Losseru tak mám Xbox asi taky v oblibě ale stačí mě 1řádka od techto exotu a mujo nadšení pro XB je v ......
MjollniR Spis chtel rict ze Uncharted uz tolikrat dokazal svoji kvalitu ze lide už predpokladaji stejnou kvalitu u kazdeho dalsiho dilu [s1]
Deshiena nechte byt. Jakmile hra neni pedofilni hentai porno tak je to pro nej sracka[s6]
Deshien-[s6]už to neber
jinak DOOM si nenechám ujít
Doom jasná koupě nic víc
Deshien : ??? :D :D si děláš prdel ne?
Hlavně by to už chtělo jiný engine. A kvalitu to chce pokaždé...
S tim kupovanim Uncharted bych to neprehanel to je rado ze je rado ale chapu co tim chtel rict.. jen mel pouzit treba znacku Halo nebo Mario kart