Konzolista.cz

Bethesda: Nový DOOM musí být kvalitní, aby se prodal

novinkapondělí 7. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bethesda: Nový DOOM musí být kvalitní, aby se prodal
Od posledního dílu DOOM už oběhla řada let a značka není v současnosti u hráčů tak vysoko, jako jiné. Toho si je vědom i Pete Hines z Bethesdy. Podle jeho slov pro server vg247 musí být nový DOOM hlavně kvalitní hrou, aby znovu dokázala nalákat hráče k nákupu, jako tomu bylo u posledního Wolfensteina. „DOOM už není jako další Uncharted, který lidé koupí automaticky, ale musíme znovu ukázat kvalitní hru,“ říká Pete Hines. Nový DOOM se ukáže návštěvníkům blížícího se QuakeConu za zavřenými dveřmi. My musíme doufat, že Bethesda nedlouho poté vypustí i oficiální video, abychom také něco ze hry měli.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
dado20

:D Deshien a pokémon zabili:D:D:D:D mám dost

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

Ja se těším , a doufám že doom bude bomba[s14]

eeeee
eeeee #můj názor

Arrozo: nemam rad recyklaci znacek, ceho je moc, toho je prilis. Jeste kdyz nejaka znacka vyjde jednou za par let, tak snad OK, ale kdy je to kazdy rok nebo dokonce nekolikrat do roka, tak k tomu mam odpor. Jak se mi treba libi Dark Souls, tak Dark Souls 2 nechci. Z assassina jsem hral akorat AC2, prestoze mam nakoupeno nekolik dalsich dilu a predpokladam, ze mezi AC2 a AC4 je znacny rozdil. Z Dead Space jsem hral jen prvni dil. Uncharted 2 se mi libil, ale Uncharted 3 jsem nebyl schopen dohrat, jak me nudil a tak dale. Jedina serie, kde jsem hral vsechny dily a vydrzel u nich az do konce (u prvniho dilu s premahanim) je asi Crysis a i to si muze ted dat na par let oddych. Takze chapej, ze Mario nekolikrat do roka, z toho mam koprivku jen vidim titulek :-). A co se tyce her, tak ty by se podle me mely posuzovat ze vsech stran.

cermi: Carmack odesel z ID Software a dela jen na Oculus Rift.

cermi85cz
👍1

A co ze vlastne nedela Dooma Carmack?

Jinak Deshien,ty si zralej...

Mjollnir no comment

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

eeeee: A kde je tvoje objektivnost a posuzovani her podle hratelnosti a toho, jestli hra prinasi novinky, leveldesign a podobna moudra, ktera cpes vsude mozne? Protoze podle toho, co od tebe ctu, tak bys mel byt s Mariem spokojenej...

RobotCZ
👍2

No říkám si že všechny předchozí díly Doom1, Doom2, Doom3 byla pecka, tak ani nepřemýšlim o tom, že by Doom4 měl bejt jinej.....to bude pecka všech pecek a posadí nás to na záda. Dyť taky aby ne, když už je ve vývoji od roku 2008. To bude asi něco

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍3

Se tesim,Doom 3 byl super a hry od Bethesdy mam rad

eeeee
eeeee #můj názor
👍5

Deshien: ja sice budu u U4 opatrny, protoze tahle serie ma stridavou kvalitu, ale kdyz slysim mario, tak se mi dela zle a halo me take nijak zvlast nelaka, ten uncharted je preci jen nejlakavejsi a urcite ho budu se zajmem sledovat. Doom budu take sledovat, ale budu jeste mnohem vic opatrnejsi.

POciSEM
POciSEM #DooM 3
👍3

Teda jako D4 bych si kurevsky zahrál ale jak o tom furt melou nejaky kostata z bethesdy tak me pomalu prechazi chut.7 let a jeste ani posranej obrazek.To Carmack aspon po 3 letech pustil 1-2 screeny

CZtwins
👍5

Smileface: Presne tak!

Absolutne nepobiram, ze ti 2 to takhle prekroutili...pokud ma clovek problem zpracovat jednoduchou textovou zpravu, nemel by na internet vubec chodit.

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000
👍9

Mjoblb-opravdu si připadaš duležitej když píšeš sra.ky tobě opravdu není pomoci

PS"blb.I jako ty opravdu dělají ZU ostudu nedivim se že se skoro každej od vás distancoval tak papa pakoni

Zamysly se nad sebou

SONY[s7]GAMES

Smile-ne on jenon hatuje ,protože nic jinýho neumí

Všem ostatním PZU vás se to netýká pouze hateru MjobLb,fANDA A DROGBAZZ

NEBÝT TĚCHTO Losseru tak mám Xbox asi taky v oblibě ale stačí mě 1řádka od techto exotu a mujo nadšení pro XB je v ......

Smileface
👍19

MjollniR Spis chtel rict ze Uncharted uz tolikrat dokazal svoji kvalitu ze lide už predpokladaji stejnou kvalitu u kazdeho dalsiho dilu [s1]

Chris Redfield
👍21

Deshiena nechte byt. Jakmile hra neni pedofilni hentai porno tak je to pro nej sracka[s6]

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000
👍5

Deshien-[s6]už to neber

jinak DOOM si nenechám ujít

marek25
marek25 #marek25
👍6

Doom jasná koupě nic víc

666bocjan666
👍12

Deshien : ??? :D :D si děláš prdel ne?

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍4

Hlavně by to už chtělo jiný engine. A kvalitu to chce pokaždé...

Deshien
👎28
👍3

S tim kupovanim Uncharted bych to neprehanel to je rado ze je rado ale chapu co tim chtel rict.. jen mel pouzit treba znacku Halo nebo Mario kart

Související články

Nejčtenější články