Konzolista.cz

Bethesda: Na The Elder Scrolls V: Skyrim pracujeme 4 roky

novinkaúterý 21. prosince 2010Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bethesda: Na The Elder Scrolls V: Skyrim pracujeme 4 roky
Na letošním Spike TV VGA byla nečekaně oznámena hra The Elder Scrolls V: Skyrim od Bethesdy. Todd Howard se nyní k tomuto oznámení vrátil v posledním podcastu Bethesdy, přičemž řekl několik zajímavých informací. Tou určitě nejzajímavější je, že na hře vývojáři pracují prakticky od vydání Oblivionu před čtyřmi lety. V té době se utvořil zhruba sto členný tým, ke kterému se poté přidalo zhruba dalších 30 programátorů, kteří pracovali na Falloutu 3.

Dále se Todd Howard vyjádřil k celkovému oznámení, protože mezi ním a vydáním je neobvykle krátká doba. Hra by totiž měla vyjít už za 11 měsíců. Na tohle Todd Howard odpověděl tak, že chtěli zkrátit čas, po který budou hru hráčům prezentovat. Už v lednu se tak dočkají velkého nášupu informací a obrázků přímo ze hry.

Největším oříškem pro Bethesdu bylo hru co nejdéle tajit. Sice bylo veřejným tajemstvím, že se na pátém Elder Scrolls pracuje, ale nikde nepadl název ani žádné informace. „Otázka nebyla, jak dostat hru do televize, ale jak udržíme Skyrim v tajnosti ještě dalších 24 hodin. Chtěli jsme totiž všechny překvapit. Náš trailer není ani teaser, je to jen oznamovací video, které funguje jen tehdy, když o hře vůbec nic nevíte. Když o hře ještě nikdo nezatwitteroval 10 minut před začátkem VGA, hodně se mi ulevilo,“ řekl Todd Howard.

Naše velké preview čekejte v polovině ledna.
Zdroj: eurogamer.net
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BuryHCgam3r
BuryHCgam3r #PitbullK9

100 nahranejch hodin v Oblivionu mluví za své [s1]

⛩ Nellerix_YT ⛩

DO TED HRAJU ,,,TEOSO... A JE TO FURT PARADA HRY OD Bethesdy JEN TAK NEOMRZIII[s12]

hippus13
hippus13 #The ZomBee

Už aby to bylo, IV jsem dohrál několikrát a ne jinak to bude se Skyrimem.Fakt se srašně těšim.MILUJI OBLIVION[s7][s7][s7]

Banan

the_edge: kdes vzla taký blábol, že na R3 se dělá jen 1/2 roku ?

Pokud jsi nepochopil pointu toho videa, tak mělo za úkol lidem oznámit že se vůbec na TES V pracuje, sice se o tom šuškalo už delší dobu, ale nikdo si nemohl být jistej a tenhle teaser to myslím splnil. Na ukazování mají ještě 11 měsíců

Lamps
Lamps #Lamps

Neskutečnej potenciál na nejlepší RPG začátku nové dekády.. jasná pecka!

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

the_edge: třeba jen nechtějí dát hned záběr ze hry :) Budou to na nás vybalovat pěkně postupně

the_edge
the_edge #dave3345

kdyz na tom delaji tolik let uz mohli dat aspon poradny trailer ze hry a kupu informaci,ale kdovi co je na tom pravdy kdyz si vezmu ze na takovem resistance 3 se dela tak pul roku a uz jsou zabery ze hry a info tak mne moc nesedi ze za 4 roky by nebyli schopni udelat ani jeden obrazek ze hry.

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Jak já se na tuhle hru načekal :) Neskutečně se na to těším

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články