Bethesda bude mít letos na E3 svojí vlastní tiskovou konferenci
novinka•úterý 10. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (18)
Star Trek Legacy 2, nový TES, Fallout 4 (pokud bude od tvůrcu New Vegas ne trojky) a samozřejmě DOOM, no Wolfa bych taky rád vše na PS4 :D teším se.
Nový ElderSrols , teď hraju Skyrim[s7] 250 hodin zatím na save a to jsem nezapl DLC
F3 jsem vyzobal uplne cely (desitky hodin paradniho hrani),vegas me tolik nechytl ale dal jsem ho.myslim ze F4 by bral kazdy,snad se dockame
Prej Doom 4.To je ještě brzo ne?Počítam tak za 5 let.Za to fallout 4 zní lákavě.
Jo, Fallout beru s otevrenou naruci :DDD
Doom i Fallout by bylo bozsky [s7]
Všichni jste úplně vedle! Bude to Skyrim Definitive Edition Remastered
Vtip samozřejmě. Respektive doufám... [s6]
Tak doom je celkem realny a mozny je i nejaky trailer a oznameni dishonored 2 ... F4 a TES6 si urcite hodne lidi preje vcetne me .... musi toho mit dost v planu kdyz planujou special konferenci!!!
Fallout 4 please
Jeden Fallout 4 a DOOM, prosím.
Já doufám že DOOM hlavně tedy [s14]
Fallout 4 od Bethesdy ? Hodně by mě překvapila kvalita . Ale těším se no,co nám zase nakukaji. Určitě budu E3 sledovat.
Že by nás tam čekalo mimo jiné oznámení Dishonored 2 a Fallout 4? Hm... za ten Dishonored bych byl rád.
Fallout 4, DOOM, Dishonored II a pak tajne doufam, alespon v oznameni dalsiho Wolfensteina. The New Order byla pecka jak hrom!
TES:VI!!!
Ano věřím v oznámení Fallout 4!!
Maj toho na mozny ukazovani dost, samy pecky. Ale hlavne Dishonored 2 beru jako jistotu!
Falloutu 4 by byl moc fajn.