Konzolista.cz

Bethesda bude mít letos na E3 svojí vlastní tiskovou konferenci

novinkaúterý 10. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bethesda bude mít letos na E3 svojí vlastní tiskovou konferenci
Herní vydavatel Bethesda Softworks dnes oznámil, že letos 14. června bude mít ještě před začátkem E3 svojí vlastní velkou tiskovou konferenci, na níž se s fanoušky podělí o zajímavé novinky. V oznámení stojí, že fanoušci se budou moci registrovat přímo pro účast na tiskové konferenci, která ale bude vysílána i živě na službě Twitch, takže ani hráči, kteří zůstanou doma, o nic nepřijdou. Samozřejmě zatím nevíme, co bude Bethesda Softworks prezentovat. Mohli bychom se dozvědět více o konzolových verzích The Elder Scrolls Online, pravděpodobná je i první veřejná prezentace nového dílu legendární akční série DOOM, fanoušci věří i v oznámení Falloutu 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Star Trek Legacy 2, nový TES, Fallout 4 (pokud bude od tvůrcu New Vegas ne trojky) a samozřejmě DOOM, no Wolfa bych taky rád vše na PS4 :D teším se.

kemalek
kemalek #I see You

Nový ElderSrols , teď hraju Skyrim[s7] 250 hodin zatím na save a to jsem nezapl DLC

JEDImfp

F3 jsem vyzobal uplne cely (desitky hodin paradniho hrani),vegas me tolik nechytl ale dal jsem ho.myslim ze F4 by bral kazdy,snad se dockame

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Prej Doom 4.To je ještě brzo ne?Počítam tak za 5 let.Za to fallout 4 zní lákavě.

CarlosCarano
CarlosCarano #PC+XOX+PS4

Jo, Fallout beru s otevrenou naruci :DDD

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Doom i Fallout by bylo bozsky [s7]

ondras
ondras #ondrasu

Všichni jste úplně vedle! Bude to Skyrim Definitive Edition Remastered

Vtip samozřejmě. Respektive doufám... [s6]

TheMachineXYZ
👍1

Tak doom je celkem realny a mozny je i nejaky trailer a oznameni dishonored 2 ... F4 a TES6 si urcite hodne lidi preje vcetne me .... musi toho mit dost v planu kdyz planujou special konferenci!!!

pishin
pishin #Pikhoved!
👍1

Fallout 4 please

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Jeden Fallout 4 a DOOM, prosím.

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

Já doufám že DOOM hlavně tedy [s14]

panzpohadky
👍1

Fallout 4 od Bethesdy ? Hodně by mě překvapila kvalita . Ale těším se no,co nám zase nakukaji. Určitě budu E3 sledovat.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Že by nás tam čekalo mimo jiné oznámení Dishonored 2 a Fallout 4? Hm... za ten Dishonored bych byl rád.

Chris Redfield
👍4

Fallout 4, DOOM, Dishonored II a pak tajne doufam, alespon v oznameni dalsiho Wolfensteina. The New Order byla pecka jak hrom!

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍1

TES:VI!!!

Swarm23
Swarm23 #△○✕◻
👍1

Ano věřím v oznámení Fallout 4!!

mevi

Maj toho na mozny ukazovani dost, samy pecky. Ale hlavne Dishonored 2 beru jako jistotu!

oko23
👍7

Falloutu 4 by byl moc fajn.

Související články

Nejčtenější články