Battlefield: Hardline - PS4 Beta frame rate test

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
Komentáře (21)
Tak tohle je humus, dřív měl Betafield aspoň dobrou grafiku a v plném počtu lidí byla i hratelnost na slušné úrovni, tohle ale vypadá už z videa strašně a také grafické zpracování je dost "old-genové", CoD Advacned Warfare na starém, ale silně vylepšeném enginu vypadá 100x. Zatímco jiné hry mě podle trailerů a gameplay záběrů neskutečně navnadily a nehorázně se na ně těšim, tak tohle bylo spíš znamení, abych se BFku vyhnul velkým obloukem. [s15][s15]
Postavy jsou na úrovni BFP4F a jejich animace je hrozná, prostředí placaté a jednoduché, těžká vojenská výzbroj je nevěrohodná pro benga, natož pro lupiče.
Dokud budou data ze serveru odesílány a přijímány pouze 10x za sekundu (10Hz), problémy se "zpožděným" netcodem budou nadále přetrvávat.
To že budou vydávat rozbité a nedodělané BFka každý rok, se situace nezlepší. Zatím hraju BF3 a těch 30 map mi stačí....
Tohle někoho opravdu baví ?
Já teda nevím jestli to tady někdo z Vás hraje. Ale hrál jsem to tak dvě hodiny a nějakých závažných problémů jsem si nevšiml.
900p je jasny ,kdyz Xone vic nezvladne
kenji od tebe to sedí čičmundo.Věnuj se tématu a mě nech na pokoji.
Gmok4..omezeny jsi jedine ty[s16][s10]
DrumecZ pohadka dobra ,co tady pises ja hraju BF4 skoro kazdy den a o zadnych tak hroznych, problemech teda nevim,takze chyba asi nebude ve hre a to ,ze znacka BF skoncila je taky dobrej forek,stale se jedna o jeden z najlepsich multaku na konzole z velkou zakladnou hracu a znam spoustu hracu co presli z COD na BF [s14]
A to je DLC k BF4??
Dobrá reklama prodá i špatný produkt :)
Jedina škoda je, ze jsou někteří hráči proste ovce a hru si beztak koupi.Me se doma v šuplíku uz od listopadu vali BF4 a stale čekám jestli to bude hratelný. Prestante se nechat oškubavat tema hovadama...znacka BF uz skončila R.I.P
dr.Vo.pruz(CZE) Beta je uzavřená a na českým není. Já jí mám staženou na vedlejším americkým účtu. A EA ti musí na to poslat ještě redeem code.
Protože beta se od gold verze málokdy liší
Nechapu, proc se to vubec resi, kdyz je to beta.
Jak lze betu ziskat?Na CZ store neni.
no.... tento rok prinesie zaujímavejšie tituly .... nebudem kritizovat ani chválit, betu som hral asi 10 minut a bol to jeden velky maglajz niečoho čo som už niekde videl.... myslím si, že odbočka týmto smerom nespraví BF serií zrovna dobre... nový BF sa dal pojat aj trošku inak
Bohužel je beta omezena jako její výrobce.
Tahle hra by měla stát tak 400 a být to spíše dlc
Mě spíše zaráží jiná věc. Hardline je pořád v betě a přitom obsahuje několikanásobně méně bugů než Battlefield 4 osm měsíců po vydání. [s8]
Tady je vidět, že Visceral si nedokázali s Frosbite enginem moc dobře poradit. Hra vypadá nanejvýš průměrně a frame rate spíš padá v pasážích, kde by to člověk nejmíň čekal. No nevím jak ostatní, ale já tohle vidím na průse* roku.
Spíše bych řekl že vypadá jako několik let starý BF 3:-)