Battlefield Hardline – E3 trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
Komentáře (12)
radši budem oba zlí jistota je jistota [s6]
TEKKENAK presne tak ,tesim se ,ty budes hodnej polda a ja ten zlej [s6]
MELINATOR takže budu mít s kým hrát deathmatch jó fajn[s6]
Nechapu co tady vsichni mektate,nahodou to vypada paradne a myslim ,ze multak bude zase hodne dobrej ,navic mam v BF3 a BF4 rad mensi mapy,takze tohle bude presne pro me [s6]
Další tuctová střílečka. Že to lidi ještě kupujou.
doufám, že bude DLCčko, kde si budu moci vzít za zloděje takovej ten pytel s nápisem LUP a škrabošku[s6] co bude příště? indiáni a kovbojové nebo superhrdinové a padouši?
já si pořád vystačím s BF3 a uvidím co bude s BF5...
IOIOI: nepotřebuji gameplay, abych věděl, že tuhle hru si nekoupím
Panove, pockejte si nejdriv na gameplay trailer a potom muzete hodnotit. Kdyby redaktoři nechtěli honit senzace, tak by napsali, že to je teaser trailer. To znamená, že nás má vyhypovat k tomu, aby jsme se dívali na oficiální gameplay ukázku co nás čeka na E3 a už je jedno na čí konferenci.
Teaser Trailer skoro nic neukazuje, par cutscen a neco jako gameplay ale z pohledu ... ctvrty osoby ... a to je vlastně tak všechno. O hře toho moc neříká, teda kromě toho okolo čeho se hra bude točit.
Počkejte si velkej gameplay trailer/ukázku a potom můžete hodnotit ...
Kombinace policie, gangsteři a Battlefield by mohla fungovat jedině při zasazení do Mexika.
Ať si to strčí za klobouk. A když už dělají re-skin hry (protože to vypadá jen na změněné textury), proč ne radši do druhé světové války, Vietnamu nebo konfliktů studené války? Tenhle rádoby gangsta-dealer-policajt-zloděj styl mě nebere.
Na to se dá říct 1/ že mají v týmu nechutnou krysu 2/ ta hra stojí za starou bačkoru
na nic neříkající trailer se toho moc rict neda [s6]