Batman Arkham Knight vyjde příští rok v červnu + oznámena sběratelská edice

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (9)
Ja len dúfam, že hru nepostihne downgrade grafiky ako u Watch Dogs, kvôli tomu. Musia mať nejaký vážny prúser keď to tak odložili.
To myslí jako vážně s těma dvěma limitkama? Jak vidím tak ano. První sběratelská edice stojí vyloženě za hovno. BAT-MOBIL vypadá tak strašně, že tuhle limitku nekoupím i když tuhle hru přímo zbožňuji a ta druhá to je jako nepovedený kousek plastu který se zrovna moc nepovedl ve výrobně a oni z něho udělali nepovedeného BATMANA. Jelikož tuhle herní sérii až tak moc můžu, tak jdu do toho kousku nepovedené postavičky. (i když tedy zklamání, tak Mi opravdu nesmí chybět tento kousek ve sbírce)
P.S. A to měli předešlé díly perfektní sběratelské edice.
Taky jsem rád že to odložili o něco déle, jelikož ten únor je mrda! :D Na hru se hodně těším :)
Tady je ta druha sberatelka se soskou Batmana link
je tak jak říkáte.batman zatím nikdy nezklamal a warner taky ne.
sběratelka jak čapa..170 liber je ale teda dost:(
Ideální čas, ideální hra, 2015 začne od února dávat bomby :-)
Hra mela vyjit po odkladu v unoru 2015, ale Warner Bros nechtel jit do konkurence se Zaklinacem 3 a The Order 1886, tak hru posunul jeste o trochu dal.
TO je len dobre... na február (unor) som mal pripravenu čiernu škrabošku a vybranu banku...