Batman: Arkham Knight - Ace Chemicals Infiltration video
novinka•pondělí 24. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (17)
Stara filmova predloha se v hrobe obraci . Tanky, roboti sama scifi technika - Ten batmobil mohl byt jeste vic preplacany . Hra to bude dobra ,ale na scifi Batmana nejsem zvedavi ..[s13]
prosim,moc prosim,at to dopadne dobre..at to neskonci v propadlisti dejin jako jine filmove hry
N Á Ř E Z ! ! !
[s7][s7][s7]
Tak tenhle dil bude pecka jako predchozi dily,skoda ze bude posledni a kdyz uz posledni tak doufam ze to bude brutalni zakonceni serie z Batmanem kurva ja uz se tesim a Limitka je jasna :)
Oba předchozí díly jsem si maximálně užil, tuto vypadá ještě lépe [s16]
Úžasné, tohle je tak úžasná série, že snad úžasnější série neexistuje.
Jediná hra se superhrdinou která se dá hrát. Co dá hrát toto prostí musíte mít.
málo deště
11/10 a to nepotrebujem vidieť ani to video a žiadne iné ešte po ňom vydané
batman od warner bros. je nejlíp zpracovaná komiksová hra v celým tomhle herním průmyslu.hra roku a 10/10 to je na 100%
Poslední video co jsem viděl. Vyhlašuji spoiler embargo...tenhle masakr si to zaslouží/má moji důvěru.
kdyby se tam neobevovali tlacitka co se maji zmacknout neveril bych ze se jedna o hru ale o novy film v pocitacovem provedeni je to fakt luxus uplne nolenuv batman uz se moc tesim
paradička
Tyhle komixový hry jsem nikdy nějak nežral. Vypadá to ale fajnově
[s7][s7]...ahhhhh!
s tím batmobilem to bude bomba..a některý nový ukončovací pohyby vypadají taky hodně drsně.o vizuální stránce neříkám nic-ta vypadá naprosto úžasně..
Super skvely,Batman je proste super