Bandai Namco očekává, že prodá během prvních pěti týdnů 4 miliony kopií hry Elden Ring
novinka•sobota 20. listopadu 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Bandai Namco
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (36)
@jabuntA fak jaaa
@dr_chaos: V děsným stavu? Hráli jsme vůbec stejnou hru? Mě a většině co hráli maximálně doskakovala tráva a občas mírnější propady snímků, jinak normálně hratelný.A srovnání se Cyberpunkem je na palici. FromSoft nás nechali si o tři měsíce zahrát pořádný kus obsahu, aby dostali feedback a mohli následně hru ještě vyladit. CDPR nic takového neudělali a navíc ke všemu do poslední chvíle zamlčeli tragický stav last gen verzí, nemluvě o tisíci chybějících featur.
ať s těmahle odhadama jdou do hajzlu...hra v děsivém stavu, vydání za pár měsíců a keců plná huba, kde jsme to jen slyšeli naposledy? Cyberpunk?
@pasqvil: Hraj dál a dočkáš se😉
Já doplnuji poslední rest Dark Souls remastred. To mi tak vyjde do vydání Elden ring.Každopádně co mi nevyhovuje na DS remastred že se nedá cestovat mezi bonefirema.
Vzhledem k tomu, jak me ted neuveritelne chytnul demons souls , tak urcite beru day one.Engine je sice zastaralej ale to zpracovani je i tak nadherny, takze za me strasna natesenost :)
@Bronislav Mechura: Vavra je takovy sasek herniho prumyslu lhar viz jak jeho hra bude bez bugu sere do veci o kterych vi hovno.atd.
@Effa: takze vavra rika nepravdu a ty vis presne kolik ceho prodali a za kolik, aha...
@bronisla A vavra nikdy nerika nepravdu resp nelze. Tak to jooo.
I já se přidám. Snad mě ve FS nezklamou.
Sám plivnutím do moře podpořím day one.
Pre mňa najocavanejsia hra a zároveň jediná hra za ktorú som ochotný dat 80 eur cez store inak teraz je napríklad Returnal krabička za 49 90 eúr
Rozhodně koupím, vypadá to skvěle.
Já se dlouho na žádnou hru netěšil tak jako na Rlden Ring. Mám předobjednáno. Jenom by to chtělo na celý únor dovolenou. Horizon pak tohle. snad už to neodloží.
@kochones: Jsi nemocný. Ukonči to.
jestli je teda obtiznost snizena, tak to muze byt realny. hype se udela :D ale jestli to bude ve stylu DS tak nevim o.o zas si kupovat hru, kde vim, ze jsem levej :D kdyby takhle oznamovali, jak se jim bude prodavat Tales of ... chjo ale to se nestane . no urcite na tom neprodelaji
@Effa: KDC z Epicu ani z battle passu se do toho poctu prodeju nepocita, rikal to sam Vavra
Ja už mam objednané Launch Edition na PS5 😁
Já jim v dosažení tohohle čísla hrozně rád pomůžu. Day one, jasná volba
Nejdřív Horizon pak tohle
@Michal Ebert: The Surge jsem taky smazal --- Dark Soul 3 Bloodborne a Niohy jsou o uroven vis - The Surge 1 a 2 je odpad - Elden Ring bude urcite Super
Rád jim pomůžu nákupem a přeji ať se jim přání splní. FromSoftware mě zatím nezklamal.
@Jakub Andreas: a potom sa zobudis a vytiahnes si ruku z gati dlc do gow a otrepana soulska co vyzera jak ps3 hra, tak urcite :-) fortnitestejsn valcuje…nenormalne…pyco…
Day nikdy
Budou rádi za 2 mega do roka
@Starky: myslis jo? KDC do dneska “prodalo” 4 mio kopii a mluvi se otom jako ouspechu a to je rpg. Jo a samozrejme jen zapominaji zminit ze do toho pocitaji i 3 mio stazeni zdarma na Epic store. Klauni.
Myslím ze se o prodeje tohoto skvost ego díla bát nemusí !! Věrni hrací koupi světla jistě a víkendový budou chtít ochutnat, ale aby nebyli zklamání co jsem Koukal na YT tak se jedn pořad o plnohodnotnou souls hru ( roztrhal ti prdel 😂😂)Já bych rad koupil přímo od FS tu colektorku za cca 5000,- vypadá skvostne
přeju jim to
Tomu bych i věřil, a stačit mi bude jenda verze na cesty to obstará steamdeck:-)
1 kus beriem určite. Ak by to bolo aj na switch tak 2.😂