Assassin's Creed Victory nás zavede příští rok do viktoriánského Londýna
novinka•úterý 2. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (34)
Prostředí bude super, jen doufám že jim ten nenažranej Ubisoft dá více času a klidně i hru odloží, protože jestli ne, tak se obávám toho že to dopadne (hlavně po té technické stránce) mizerně jako Unity. I EA to pochopila u BF: Hardline, po tom ''fiasku'' z BF4. Tak snad za rok Ubi neuvidí jen ty prachy pod stromečkem ale budou si chtít trošku zlepšit reputaci a být vydavatelem výborný hry.
,,Benzi spis jsou to nalesteny screeny z PC.Konzolovky tak budou vypadat za 20 let,,A tenhle smirak z Vietnamske trznice bude nekoho hodnotit?To uz je moc[s6]
podle mně se jen snaži odvratit pohled od failu který ukazali u UNITY takže nasrat :)
K těm dobovým kostýmům už ten klasický "Asův" obleček těžce nesedí.[s14][s6]
Jestli tohle jsou screeny z demoverze xone, tak už asi MS spustil cloud a běží to v 8K - viz neskutečně detailní druhý obrázek bez jakýchkoliv viditelných pixelů. Z toho plyne, že to nejsou žádné screeny z dema, ale další podvod na hráče a tohle je řízený "únik" aby odvrátili pozornost od Unity. [s15]
Oplan už má Order dávno dohraný Mjolnire :D Tak to napiš Oplane, jak to je...UBI někde sehnal demo orderu, zkopčil fotky a ve fotošopu tam dal assasina, ne? :D
miky20: kdy ti tam misto disku s hrou nasrali tak to přijmeš s usměvem protože prostě AC ...
Doba kterou mám rád...takže zasazením by si mě to naklonilo na svou stranu.
Kašlu na to AC jedině v totalním suchu když už nebudu vědět co hrát...
Ale co letos UBI předvádí... ještě není vylazený Unity a div už nehrnou možnost předobjednávky :D
To je marný tohle. Když čtu některé reakce v téhle diskuzi, tak se nic nezmění a vydavatelé nás budou zásobovat nedodělaným odpadem za přemrštěnou cenu dál. Unity je průšvih, co měl vyjít nejlépe až na jaře a sotva se tu objeví zmínka o dalším AC, co je v plánu na podzim (!), tak je vše zapomenuto a jede se dál. Já mám taky značku AC rád, ale nelíbí se mi kam směřuje a co se z ní stalo, ale tímhle způsobem se to nezmění. [s8]
Ke všemu ještě pár obrázků ze hry tak, jak rozhodně vypadat nebude.
:( těšil jsem se na Japonsko
A kdy bude ta Praha? :D
Gambit92: 30fps [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6] Bude to tak 20fps
Příští rok? Po Unity... vážně? xD tvl, omg, wtf
Vím, že jsem s tím už trapnej, ale když nebude čeština, tak nebudou ani moje prachy. Zatím je mi tenhle Londýn ukradenej ... ;-)
No zatim me zadny dil nezklamal ale u tohohle mam velky obavy, radsi bych uvital staroveky rim za dob otrockych povstani to by byla pecka[s7]
No mám dost.:D:D
100 tisíc postav na scéně, 10fps, DLC a hra zdarma a ještě mnohem víc překvapení. Ubisoft zraje jako víno prostě :D Dejte nám Japonsko, sakury, samuraje, ninji a podobný věci. Tohle si dejte napřesrok až odladíte engine maj got
to je už standart vydávat každý rok nedodělaný AC
Pár obrázku na povrchu. Zbytek se odehrává ve zdích a zemi.
Tak tohle je pro mě přesně do středu terče, po tomhle jsem toužil, pecka :)
Chci Assassins creed bohemia a Prahu
Předpokládám, že příští rok je koupě AC opět jasná ;-)
Rok co rok AC, vždyt ta hra se neda poradne odladit a už ted když maj demoverzi, honem honem dodelat Unity, at mužem honem honem dodelat Victory a honem honem už začiname pracovat na dalšim dile [s15]
Ta druha fotka vypada uzasne...Mozna se k serii AC timto dilem vratim:-)
:D takova nudnostereotypni hra a tolik dilu....tahle znacka je moje nocni mura :D
Aneb se*eme Vám na hlavy part II ??
Joo! A teď jen, aby tam byl i Sherlock Holmes a byl bych spokojen. [s6]
Moja vysnená doba, konečne. Tak trochu Burton štýl prosím. Dúfam že je to pravda
Idem plakať
Tenhle týden jsou fakt herní vánoce. Začalo to Resident Evilem, pokračuje AC Victory a kulminovat bude přes víkend.