Assassin's Creed Unity dostane po vydání další obsah, potvrzen Season Pass

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (15)
link
To je fakt trapný si ještě dokupovat za 30 euro něaké DLC....Ty už neví jak z lidí vyždímat prachy, už tak stačí kolik stojí hry na konzole.
Koupím :)
Season Pass oznamenej driv než hra neni nic novyho od UBI a tak drahej Pass nebudu kupovat, kdyby stal 10euro, tak to čert vem, ale 30euro, tak to ne, vždyt je to pulka ceny z cele hry tvl [s8] Neni to už nejak moc?
Opět v zajetých kolejích. Kdyby to radši vydali zdarma pro všechny. Ale to bych chtěl po UBI moc.
njn, taková je dnes doba. A honzyczech má pravdu. To je bonus za předobjednávku, dlc k té či tamté edici, bonus pro tu či onu konzoli atd ... také mě to štve, ale co nic ! Hru si rád zahraji i tak ....
tak jak to udělali u far cry 4, neukazali ani nejmenši gameplay a dup season pass oznamen ale co, ovce jako miky20 to stejne koupi...
Myslím že hry od ubisoft má cenu kupovat o půl rok později to vycházeji speciální edice s season passem za cenu původní hry
klasika...a nejlíp to oznámit x měsíců ještě před vydáním..lotři jedni..
Jasně inovace podle Ubisoftu...
Čemu se divíte každá hra od ubisoftu má season pass WD, FC4, AC U a další
Konecne bez MP tady u teto hry byl zbytecny,serou mne tema DLC ktere oznamuji pred vydanim ty by mneli byt zadarmo.
[s15]necekane :-)
Nikdy jsem to neřešil ale mě tohle přijde jako legální okrádání uživatele...[s8][s15] Bohužel s tím nikdo nic neudělá... Místo toho aby DLC byly pro hráče jako bonus protože si koupili hru je to jen možnost jak si nahrabat ještě víc...[s8]
jak prekvapive [s6]