Assassin’s Creed Unity bude obsahovat Rift režim

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (12)
Boze ten ubisoft, sam debil tam pracuje, ci co?[s6]U assasina ma zaujimal LEN single a perfektny pribeh a vobec online assasin alebo tieto chujoviny typu, preteky s kamaratmi, wtf?[s8]
Yep, kdyby mi video šlo možná bych t posoudil :P ale asi to bude další nesmyslná kravinka podle toho co čtu :P
To se mi nelíbí, možná by bylo lepší, kdyby tuhle tu věc vynechali [s8]
assasins ONLINE byl pro me vzdy chujovina :-D
To je bizár prostě - všechny velký UBI hry jsou takový. Kraviny místo soustředění se na podstatu a vypilování TOHO o čem ta hra je tzn. v tomto případě jakože gimmick stealth ale hlavně akční 3rd person adventura. WD byl stejnej problém - předstíráme tunu obsahu ale s hlavní podstatou hry to má společného nula a ještě to děláme blbě.
A to uz jsem si rikal ze tam bude perfekni pribeh plus bonusovi Co-op a ne takovi zbytecny veci pro mne nuda.
Už mě nic nepřekvapuje, prostě Ubisoft !!!
Tak za 5let a za 3stovky na zkoušku, vic ne [s14]
To je Watch Dogs ?
Sorry ale tohle vypadá hrozně :-(
další kravina, chjo! mě zajímá singl a zajímavý příběh, ne tyhle chujoviny.
podle videa takové chaotické běhání o ničem, ale kdyby dali jen klasický závod po městě, to by mohlo být zajímavé .....