Konzolista.cz

Artworky z nového Mass Effectu

novinkapátek 7. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Artworky z nového Mass Effectu
Není tajemstvím, že studio BioWare vytváří nový Mass Effect, který by ovšem neměl mít řadovou číslovku. Nebude se totiž jednat o regulérní pokračování, ale o samostatný díl, který možná sám načne novou trilogii. To se ještě uvidí. Každopádně dnes vývojáři uspořádali speciální stream pro fanoušky, kde padlo několik slov o novém Mass Effectu. Tato hra představí nové mimozemské rasy s vlastními světy a architekturou. Mako se vrátí, jak bylo původně oznámeno, a bude sloužit pochopitelně k prozkoumávání planet, a dokonce by mělo být možné si vybrat vlastní cestu, jak objevovat světy. Bioware chce na prozkoumávání v novém Mass Effectu hodně stavět. Rovněž se máme těšit na nového hrdinu, Shepard nebude součástí. Hrdina údajně nemá mít takové postavení jako Shepard, ale má být zkušeným vojákem. Na závěr vývojáři vydali i několik nových pěkných artworků, podívat se na ně můžete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
miomao
miomao #P + V

Móc hezké[s14]

redfire
redfire #Objection!

Speedyredy:nebát se hru zakončit je něco jiného než před vydáním hry tvrdit že hra má spoustu konců které závisí na vašich rozhodnutích a pak vydat jeden konec ve třech "barevných" variantách a ani žádný epilog... Tohle byla prostě prasárna.

jiridvorak515
👍1

Mass Effect se stal kultovnim RPG minule generace a pumpnul i SQUEREENIX,ktere jsem povazoval do Final Fantasy 13 za mistry.Ja se na novy dil nemuzu dockat,protoze zacina novy konflikt navic doprovazen novymi konzolemi.Pevne verim v Bioware,ktere v tomto mesici dokonci dalsi trilogy DRAGON AGE.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Já jsem docela za ten pověstný konec rád, sice byl trochu odfláknutý, ale na druhou stranu, ona ta třetí hra byla v podstatě celá jeden velký konec. Dodnes nezapomenu, jak jsem se mohl rozloučit se všemi přáteli v Londýně a pote jsem padl na Citadele, s tím, že jsem musel učinit rozhodnutí. Vývojáři se nebáli sérii zakončit za což dávám palec nahoru. Pro mě je série Mass Effect prozatím nepřekonatelná. Perfektně propracovaný příběh je velmi dobře zkloubený s hratelností a herními mechanizmy [s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

[s7]

redfire
redfire #Objection!
👍2

The_edge:jen tak pro upřesnění KOTOR 2 nedělal Bioware ale Obsidian,Bioware v tý době makal na Jade Empire. Jinak jsem dost skeptický,protože na kudlu do zad v podobě konce ME3 jsem ještě nezapomněl...

Seth123
👍1

the_edge když je to uzavřené, tak kdo stvořil reapry?

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

OMG, nice, nice, nice [s7][s7][s7]

Krox
Krox #noping out
👍1

the_edge: protože to sype a udělat remaster je rychly a levny zpusob jak si nahrabat :)

the_edge
the_edge #dave3345
👎3

trilogie je uzavrena a tak uz by to chtelo novou znacku,tohle studio ma na to udelat novou uspesnou znacku hral jsem od nich kotora 2,jade empire,mass efect byli to super a zcela rozdilne hry tak proc zustavat tak dlouho u jedne znacky.

jovidash
👍4

Krása!

Související články

Nejčtenější články