Artworky z nového Mass Effectu
novinka•pátek 7. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (11)
Móc hezké[s14]
Speedyredy:nebát se hru zakončit je něco jiného než před vydáním hry tvrdit že hra má spoustu konců které závisí na vašich rozhodnutích a pak vydat jeden konec ve třech "barevných" variantách a ani žádný epilog... Tohle byla prostě prasárna.
Mass Effect se stal kultovnim RPG minule generace a pumpnul i SQUEREENIX,ktere jsem povazoval do Final Fantasy 13 za mistry.Ja se na novy dil nemuzu dockat,protoze zacina novy konflikt navic doprovazen novymi konzolemi.Pevne verim v Bioware,ktere v tomto mesici dokonci dalsi trilogy DRAGON AGE.
Já jsem docela za ten pověstný konec rád, sice byl trochu odfláknutý, ale na druhou stranu, ona ta třetí hra byla v podstatě celá jeden velký konec. Dodnes nezapomenu, jak jsem se mohl rozloučit se všemi přáteli v Londýně a pote jsem padl na Citadele, s tím, že jsem musel učinit rozhodnutí. Vývojáři se nebáli sérii zakončit za což dávám palec nahoru. Pro mě je série Mass Effect prozatím nepřekonatelná. Perfektně propracovaný příběh je velmi dobře zkloubený s hratelností a herními mechanizmy [s7]
[s7]
The_edge:jen tak pro upřesnění KOTOR 2 nedělal Bioware ale Obsidian,Bioware v tý době makal na Jade Empire. Jinak jsem dost skeptický,protože na kudlu do zad v podobě konce ME3 jsem ještě nezapomněl...
the_edge když je to uzavřené, tak kdo stvořil reapry?
OMG, nice, nice, nice [s7][s7][s7]
the_edge: protože to sype a udělat remaster je rychly a levny zpusob jak si nahrabat :)
trilogie je uzavrena a tak uz by to chtelo novou znacku,tohle studio ma na to udelat novou uspesnou znacku hral jsem od nich kotora 2,jade empire,mass efect byli to super a zcela rozdilne hry tak proc zustavat tak dlouho u jedne znacky.
Krása!