Analytik předpovídá nižší prodeje next-gen verze Grand Theft Auto 5

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (23)
Benjamin-A kolik by to mělo stát? Prosimtě pod 1000kč? To si velký blázen..
nejhnusnější hrnek ever
Pro mě je GTA V záležitost loňského podzimu. Hrát to na PS4 moc smysl nemá, hezčí grafika? Ta byla pěkná i na staré generaci. Raději bych další Red Dead, než staré GTA.
Odrazu vidím, že na konzoliach majú problém zaplatiť za novú hru, čo už za bazar dávajú málo? [s6] Veď vy na konzolách ste dokonalí kupujúci ževraj.
To je mi, ale novinka.:)
Američtí anilytici zjistili že..... :D
Ale jo,az poridim ps4 tak si to znovu s chuti zahraju,ale ne hned, klidne si pockam na bazarovku
SONY pro The Last of Us nastavila prijemnu cenu, za me 1099kč, ale za GTA V 1749kč, to je sila [s8] Nehral sem to a budu to kupovat, ale až cena bude prijatelna, treba 1200-1300 [s8]
Koupim znova az to bude tak za 800. Jinak lepsi vydat o rok pozdeji vylepsenou verzi, ktera bude vypadat jako next gen, nez to co udelali treba s Watch Dogs, ktere i na ps4 vypada na urovni nejlepsich her z ps3 (krom rozliseni teda) a to old genove GTA ho strci do kapsy.
Tak kdyz to rika analityk Doug, tak to musi byt pravda...
O úspěch se nebojím [s14]
jsem analytik tím pádem taky
Tak hru som prešiel na X360 a odvtedy mi na hru padá prah. Už to nechcem hrať v tej grafike a preto čakám na PC verziu, kde si užijem maximálnu kvalitu, ale rozhodne môžem povedať že Xboxová verzia určite neskončí v bazare narozdiel tu od iných.
koupit znovu??? jako fakt peníze neseru
Tak já to rozhodně kupuju páč jsem to ještě nehral ani na xko 360. já to tušil,že se to bude prodávat na new konzole tak jsem si počkal a vyplatilo se to :)
Tak já určitě kupuji znova je to pecka a hrnek je vážně na hovno[s16]
:D:D:D:D:D:D
U GTA nejde moc o konkurenci, ale o to, že ta hra vycházi o tolik později než oldgen a donedavna nikdo nevedel že bude existovat. A jen málo kdo si to koupi znova. Koupi si to lidé jako já co se chystají na nextgen a gta 5 zatím nehráli (hrál jsem chvilku a bylo super).
těším se a znovu kupuju[s11]
Budu kupovat rozhodně
Prodeje kolem 10 milionu mu prijdou male? Na rok starou hru, kterou jiz doma ma pres 35 milionu hracu, me to prijde jako luxusni cislo.Nevim zda R* ceka cislo vetsi, ale rekl bych, ze vzhledem k poctu prodanych next-gen konzoli, ani vetsi cislo cekat moc nejde.
To musí být génius :)
Koho by to napadlo, když je nextgen konzolí zatím prodaných výrazně méně než oldgen? To je zase výplod.
Edit: Za tu cenu to nechci ani s hrnkem.