Konzolista.cz

Ambiciózní The Division je cílen na podzim příštího roku, hlavní platformou PS4

novinkapondělí 19. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ambiciózní The Division je cílen na podzim příštího roku, hlavní platformou PS4
V minulém roce Ubisoft oznámil během výstavy E3 akční MMO hru The Division, která nadchla většinu hráčů svými možnostmi a vizuálním zpracováním. Letošní rok ale bohužel nestihne, což se už údajně vědělo během oznámení, přičemž zdroj ze studia nyní řekl serveru GameReactor, že zatím je plán vydat hru na podzim příštího roku. Aby se tak stalo, vývojářům nyní pomáhají i další studia Ubisoftu. Snad tedy hru stihnou do podzimu 2015 dokončit, protože jak zdroj dodává, v současnosti má hra do finálního stavu daleko a mnoho věcí existuje jen ve formě konceptů. „Myslím si, že nově stanovený termín podzim 2015 je trochu optimistický, když pořád nemáme fungující hru,“ doplňuje vývojář. Na druhou stranu s enginem jsou všichni spokojeni a má být základem i pro budoucí hry od Ubisoftu. Dále se vývojář vyjádřil ke spekulaci, že Xbox One je hlavní platformou, zvláště po tlacích ze strany Microsoftu, který si i zajistil nějaký ten exkluzivní obsah, jak bylo oznámeno v minulém roce na Gamescomu. „To není pravda. PlayStation 4 má lepší hardware a máme pocit, že je i jednodušší pro něj vytvářet. Snowdrop engine funguje lépe na PlayStationu 4, takže se nestane, že bychom změnili hlavní platformu,“ říká vývojář.
Zdroj: gamereactor.eu
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Chris : souhlasim .... ale Kojima nam dal aspon to predrazene demo ..... Ubi bude rada kdyz tu hru spusti v kvalite jak ji zname z toho game playe ... to nemluvim o tom ze The Divsion ma mit mapu po celem New Yorku - bojim se lagu a nestabylity serveru a to nemluvim o rozliseni a fps ..... bojim se ze si vzaly moc velke sousto - budu rad kdyz se hra povede ..... pak reknu hmmm tak tohle je nextgen jako svine xDDD

stillalive

Já si počkám. Kolem jsou a budou i jiné hry.

MARTASLJ

No táto hra smrdí rovnakým smradom ako Watch Dogs ak nie aj viac.

RobotCZ

No ten podzim, to teda fakt posrali....ať jdou fakt k šípku,tohle mělo bejt letos

Harnet
Harnet #SONY

Podle něj je také hlavní vývojářskou platformou PlayStation 4, i když Microsoft tvrdě tlačí na Ubisoft, aby měli jako hlavní platformu Xbox One. "PlayStation 4 je výkonnější hardware a máme pocit, že se na něj lépe programuje. Engine Snowdrop funguje na PS4 lépe a i když po nás bude Microsoft chtít, abychom změnili hlavní platformu, nestane se to."

Co dodat, PS4 je king of game [s7] [s6]

Chris Redfield
👍1

Kostej-cz: uplne stejna situace je ale u MGSV. Na GZ jsme taky cekali pres 2 roky a to je jen predrazene demo :-D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

V roce 2016 bude takhle vypadat kazda druha hra - Ubi jen kali vodu ...Nalakaly nas a to je tak vsechno ... Bych se nedivyl kdyby jim to natrel Syphon Filter ....nemam rad tyhle lakace a pak cekejte ovecky.... otresny pristup ....

Skala

v jakym to asi poběží rozlišení a snímkování? ??

Skala

bude pecka!, těším se více jak na WD.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

martin logika Ubisoftu

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

link

Kluci jedou, letošní E3 bude nářez a [s7]Sony[s7]jasný vítěz[s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

No chtěl bych spíše zombie survivle v takovémhle enginu vlastně Dayz v tomhle enginu na PS4 to by byla pecka

Starky
Starky #NaughtyGod
👍13
👎1

Cloude nas, jenz jsi vsemohouci, pomoz nam jak v onlinu, tak i v singlu.Prijd ti napomoc i DirectX12 a chrante nas spolecne od 790p rozliseni a vsech plejek.Amen.

dado20
👎2
👍1

nehovorilo sa že je hlavná platforma XO?

426kahemi
👍1

A to ještě bude odklad :D

miky20
miky20 #One& only
👍1

Až podzim? Wtf....

risix
👍9
👎1

Hezky se to čte majitelům nextgen konzole :)..

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Super Sony jede bomby :D

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇
👍3

Nevadí hlavně to pořádně udělejte rád si na tuhle hru počkám.

Wickett
Wickett #Sorted
👍6
👎1

„To není pravda. PlayStation 4 má lepší hardware a máme pocit, že je i jednodušší pro něj vytvářet. Snowdrop engine funguje lépe na PlayStationu 4, takže se nestane, že bychom změnili hlavní platformu,“ říká vývojář.

Haha[s6]

Chris Redfield
👍2

[s12][s7]

Související články

Nejčtenější články