Ambiciózní The Division je cílen na podzim příštího roku, hlavní platformou PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (21)
Chris : souhlasim .... ale Kojima nam dal aspon to predrazene demo ..... Ubi bude rada kdyz tu hru spusti v kvalite jak ji zname z toho game playe ... to nemluvim o tom ze The Divsion ma mit mapu po celem New Yorku - bojim se lagu a nestabylity serveru a to nemluvim o rozliseni a fps ..... bojim se ze si vzaly moc velke sousto - budu rad kdyz se hra povede ..... pak reknu hmmm tak tohle je nextgen jako svine xDDD
Já si počkám. Kolem jsou a budou i jiné hry.
No táto hra smrdí rovnakým smradom ako Watch Dogs ak nie aj viac.
No ten podzim, to teda fakt posrali....ať jdou fakt k šípku,tohle mělo bejt letos
Podle něj je také hlavní vývojářskou platformou PlayStation 4, i když Microsoft tvrdě tlačí na Ubisoft, aby měli jako hlavní platformu Xbox One. "PlayStation 4 je výkonnější hardware a máme pocit, že se na něj lépe programuje. Engine Snowdrop funguje na PS4 lépe a i když po nás bude Microsoft chtít, abychom změnili hlavní platformu, nestane se to."
Co dodat, PS4 je king of game [s7] [s6]
Kostej-cz: uplne stejna situace je ale u MGSV. Na GZ jsme taky cekali pres 2 roky a to je jen predrazene demo :-D
V roce 2016 bude takhle vypadat kazda druha hra - Ubi jen kali vodu ...Nalakaly nas a to je tak vsechno ... Bych se nedivyl kdyby jim to natrel Syphon Filter ....nemam rad tyhle lakace a pak cekejte ovecky.... otresny pristup ....
v jakym to asi poběží rozlišení a snímkování? ??
bude pecka!, těším se více jak na WD.
martin logika Ubisoftu
link
Kluci jedou, letošní E3 bude nářez a [s7]Sony[s7]jasný vítěz[s6]
No chtěl bych spíše zombie survivle v takovémhle enginu vlastně Dayz v tomhle enginu na PS4 to by byla pecka
Cloude nas, jenz jsi vsemohouci, pomoz nam jak v onlinu, tak i v singlu.Prijd ti napomoc i DirectX12 a chrante nas spolecne od 790p rozliseni a vsech plejek.Amen.
nehovorilo sa že je hlavná platforma XO?
A to ještě bude odklad :D
Až podzim? Wtf....
Hezky se to čte majitelům nextgen konzole :)..
Super Sony jede bomby :D
Nevadí hlavně to pořádně udělejte rád si na tuhle hru počkám.
„To není pravda. PlayStation 4 má lepší hardware a máme pocit, že je i jednodušší pro něj vytvářet. Snowdrop engine funguje lépe na PlayStationu 4, takže se nestane, že bychom změnili hlavní platformu,“ říká vývojář.
Haha[s6]
[s12][s7]