Konzolista.cz

Amazon přidal do nabídky Metro: Redux, zveřejnil box art a stanovil datum

novinkapátek 16. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Amazon přidal do nabídky Metro: Redux, zveřejnil box art a stanovil datum
Nějakou dobu se už mluví o kolekci Metro: Redux pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One, která má obsahovat hry Metro: 2033 a Last Light ve vylepšení grafice a s několika dalšími novinkami. Herní vydavatel Deep Silver kolekci potvrdil, ale k odhalení dojde až během E3. Na oficiální oznámení ale nečekal obchod Amazon, který přidal Metro: Redux do své nabídky, datum vydání stanovil na 28. srpna a dokonce i zveřejnil box art, který má od vydavatele. Podívat se na něj můžete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍1

Taky kupuji. Jen varování pro ty co nehráli 2033, podle mého nedosahuje kvalit LL. LL je úplně jiná liga.

Radeksuchy

Hrál jsem 2033 na pc a nedohrál(pc me prostě neba) a na ps3 pořídil Last Light a to byla to suprová hra 3x dohráno :-) Dve špičkové hry v jednom obalu a navíc na next-gen už se moc těšim :-) Kupuju na ps4

Beverlis

hral jsem jedničku a musím uznat,že tam byli scénky kdy jsem se skoro posral. Je to pro mě povinnost si to koupit snad to bude za dobrou cenu a se všema DLCčkama a nějakej bonusek :)

Knedloman

Metro je super pařba.Těšim se na to jak malej kluk xD

nevim
nevim #808
👍1

hrál jsem oba dva díly asi 10krát a rozhodně kupuju zas na PS4. proti COD to má totiž skvělou atmošku.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👍1

Metro LL bylo v plusku, ta východní melancholie ve hře je super a hned jsem pořídil i SeasonPass, DLC rozhodně taky stojí za to. Proč si časem nezahrát i Metro 2033 na PS4, není-liž pravda?

Chris Redfield

Prvni Metro jsrm nehral, takze pro me skvela moznost dohnat jeden z mnoha restu minule generace :-)

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Já bych potřebol jen Metro 2033..last light mám prolezlý skrz naskrz..

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

Metro jsem nehrál tak zabiju dvě mouchy jednou ranou.[s16]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

K TÉMATU...

Tuhle kolekci si na mojí PLAYSTATION 4 urcite porídím, hru METRO jsem nikdy nehrál, tak to ted' napravîm. Co CZ titulky, budou?? [s14]

MIMO TÉMA...

Udrzí dneska alespon nekdo tajemství (nepocítám v to nechutny tajemství toho naseho vládnoucího odpadu), aniz by to nezverejnil dríve nez je o to pozádán? Tentokrát jedno herní tajemství prásknul opet Amazon....co naplat, prachy se musí tocit a je treba zaujmout a prilákat zákazníky do obchodu stuj co stuj [s8]

Související články

Nejčtenější články