Amazon přidal do nabídky Metro: Redux, zveřejnil box art a stanovil datum
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Deep Silver
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (10)
Taky kupuji. Jen varování pro ty co nehráli 2033, podle mého nedosahuje kvalit LL. LL je úplně jiná liga.
Hrál jsem 2033 na pc a nedohrál(pc me prostě neba) a na ps3 pořídil Last Light a to byla to suprová hra 3x dohráno :-) Dve špičkové hry v jednom obalu a navíc na next-gen už se moc těšim :-) Kupuju na ps4
hral jsem jedničku a musím uznat,že tam byli scénky kdy jsem se skoro posral. Je to pro mě povinnost si to koupit snad to bude za dobrou cenu a se všema DLCčkama a nějakej bonusek :)
Metro je super pařba.Těšim se na to jak malej kluk xD
hrál jsem oba dva díly asi 10krát a rozhodně kupuju zas na PS4. proti COD to má totiž skvělou atmošku.
Metro LL bylo v plusku, ta východní melancholie ve hře je super a hned jsem pořídil i SeasonPass, DLC rozhodně taky stojí za to. Proč si časem nezahrát i Metro 2033 na PS4, není-liž pravda?
Prvni Metro jsrm nehral, takze pro me skvela moznost dohnat jeden z mnoha restu minule generace :-)
Já bych potřebol jen Metro 2033..last light mám prolezlý skrz naskrz..
Metro jsem nehrál tak zabiju dvě mouchy jednou ranou.[s16]
K TÉMATU...
Tuhle kolekci si na mojí PLAYSTATION 4 urcite porídím, hru METRO jsem nikdy nehrál, tak to ted' napravîm. Co CZ titulky, budou?? [s14]
MIMO TÉMA...
Udrzí dneska alespon nekdo tajemství (nepocítám v to nechutny tajemství toho naseho vládnoucího odpadu), aniz by to nezverejnil dríve nez je o to pozádán? Tentokrát jedno herní tajemství prásknul opet Amazon....co naplat, prachy se musí tocit a je treba zaujmout a prilákat zákazníky do obchodu stuj co stuj [s8]