Akce Assassin’s Creed Mirage bude obsahovat encyklopedii Bagdádu
novinka•čtvrtek 6. července 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft




REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama




























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (12)
Bez CZ pro me nema smysl tato serie
@RedTummyBirdie: ty ses fakt kokot a pisu to klodne i za ban. Debilek co ma pocit ze je neco vic.
@RedTummyBirdie: ty ses slusnej kret..
Anglosasové skřípou zubama a vztekají se kvůli tomu že lidé chtějí hrát ve svém jazyce. Jako za starých časů. ❤️ Dokonce mají nové slovíčko,flastenec.
RedTummyBirdie: Boze, to jsou.. 💩😅
@RedTummyBirdie: každýmu není 14 víš ty lojzo…seš v Čechách, platíš kolikrát víc jak jinde, tak by to prostě mohlo mít lokalizaci, nikdo ti ji samozřejmě nenutí pouštět a můžeš si to sjíždět třeba v sanskrtu…nám ostatním konzervám-flastencům se do toho montovat nemusíš…jo a anglicky umím dobře na skoro dědu… každopádně když mám možnost, vždycky si to do češtiny přepnu, mám to prostě radši…
Jinak já jim na to klasicky hazím bobek, Bagdád mě neláká, posunutí ke stealthu taky ne a inkdyz sem říkal i u Valhaly ze jim to nekoupim, tak jsem to stejně koupil a nakonec neprošel ani prolog, takže tentokrat už fakt vynecham…
@MCDanteCZ: jak veřejně říct, že jsem hloupej, aniž bych řekl, že jsem hloupej
@ΛNĐ3RLΛ: to nebyl žádný názor. To byla hloupá řečnická otázka, jakoby nikdo neuměl anglicky
Týpci jsou starý maximálně jako já, a nejsou schopny se naučit jeden světový jazyk. Radši budou deset let nadávat, než aby se ho za pár let naučili. Hrozně mě se*ou tyhle líný knedlo vepřo konzervy. Jsme v Česku, tak chci produkt česky, že?? Hrozně low. Nezapomeňte na palečky dolu, flastenci
@Ugan: ikdyz anglicky umim tak hry s titulkama nebo dabingem vzdycky potesi
@Ugan: Nauč se respektovat cizí názor.
Tak česko-slovenskej trh je asi pořád dost malej na to aby se jim vyplatilo překládat 2000 stran textu. Navíc většina si to koupí i tak, páč zrovna u asasína nebo far cry je ten příběh někde v pozadí a pochopí ho snad každej z videa...
Pěkný :)
Věřím, že po té historické a kreativní stránce to bude opět zvládnuté jako to ubisoft umí.