3DS hra Dr Kawashima’s Devilish Brain Training má datum vydání

novinka  0
Martin Šmíd, 1. 2. 2013 9:15
Zahrajete si rádi na cestách nějakou tu logickou hru a vlastníte konzoli Nintendo 3DS, případně větší verzi XL? Poté vás jistě bude zajímat datum vydání hry Dr Kawashima’s Devilish Brain Training, která vyjde v Evropě 12. dubna, a to jak klasicky v obchodech, tak na eShopu. Pokračování nesmírně populární Devilish Brain Training série přinese 30 nejrůznějších miniher, z nichž bude 18 úplně nových. Více o nové hře prozradí starší prezentace z Nintendo Directu, na kterou se můžete podívat níže v novince. Níže rovněž naleznete další informace.

Myšlenka, která se skrývá za Devilish Brain Training, hrou, která byla vyvinuta ve spolupráci s odborníkem na neurologii Dr. Ryuta Kawashimou, je potrénovat si mozkové závity zajímavými úkoly. Třetí z této herní série, které se dosud prodalo více než 15 milionů kopií napříč Evropou, vám přináší cvičení s důrazem na dovednosti jako je koncentrace a krátkodobá paměť, která je založena na tom, kolik jste schopni dočasně použít informací. Během hraní zajímavých cvičení pár minut denně budete postupovat hrou a za několik týdnů budete mít možnost pozorovat zlepšení svých schopností.

Devilish Brain Training nabízí 30 cvičení a miniher, z nichž 18 je naprosto nových, které se dynamicky přizpůsobují na míru přímo vašim schopnostem. Například Devilish Calculations vás vyzve, abyste odpověděli na jeden matematický problém, zatímco se musíte zároveň soustředit na další v pořadí. Tyto otázky přicházejí těžší a rychleji a vy se musíte koncentrovat a pamatovat si informace ze hry, abyste neudělali žádnou chybu.

Devilish Mice vás vyzve současně sledovat cestu několika myší, zatímco je honí kočky. Zní to jednoduše, ale právě toto cvičení vyžaduje nevídanou dávku koncentrace. Pokud jedno ze cvičení nezvládnete a dosáhnete špatného výsledku, hra vám dynamicky přizpůsobí úroveň dalších cvičení podle vašich aktuálních výsledků.

Zdroj: Tisková zpráva, Conquest

Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused?

3ds
Nintendo, Nintendo
Datum vydání hry:
12. 4. 2013

Komentáře