Konzolista.cz

36 minut z The Order: 1886

novinkaúterý 9. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 36 minut z The Order: 1886
Na akci PlayStation Experience bylo možné si zahrát akční hru The Order: 1886, která vychází v únoru příštího roku exkluzivně pro PlayStation 4. Protože akce skončila, dostávají se nyní na internet záběry. Jako nové video, které si můžete prohlédnout níže. Ukazuje prakticky celou demoverzi, takže si konečně můžete udělat zhruba obrázek, jak se The Order: 1886 bude hrát. Musíte ale počítat pochopitelně s tím, že záběry jsou pořízené pomocí kamery, a tomu odpovídá i kvalita obrazu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (30)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Treska

Vypadá pěkně jen nechápu jak to,že to už někdo hraje doma v pokojíku,když to má vyjít příští rok se někdo hold má.

Hostile-Unicorn
👍1

jezis proc to vzdycky hrajou uplny lamy ?! naprosto to kazi ten pozitek z videa

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.

CaJTeeKaNee : CZ lokalizaci zatím nikdo ofiko nepotvrdil ani nevyvrátil. Musíme ještě vydržet. Ale myslím si, že titulky budou. Jinak teda je to další TPS do kategorie jako TLOU a UNCH 3. Já osobně beru ....

kumpan632
👍2

jasna koupe

JOE310
👍2

Vyzera to naozaj pekne.[s16]

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

vypadá to paradně snad tam třeba bude jěště nějákej coop řežim (survival ,nebo coop kampan)

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Jeste ze mam 21:9 oci :D

CaJTeeKaNee

A máte někdo oficiální informace o tom jestli bude lokalizace nebo ne?

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.
👍1

Chceme CZ titulky samozřejmě [s10]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Uz vim proc tam jsou ty pruhy .Ta hra diky tunelu ma bombastickou grafiku....plus neskutecne skvele animace postav,ze ty pruhy uz jen doplnuji ten uzasny pocit filmu,ktery vlastne hrajete :)

Dobra hra to bude a stopro si ji uziju ale chtelbych taky od her uz konecne v gameplay neco noveho,porad to same,porad to same:Neberte me spatne,urcite verim ze me hra bude bavit i po druhe a dam si to z chuti i po ctvrte ale uz mam plne zuby te herni impotence.Chodi skrceny,schova se za prekazkou,strili..pak jde,posbira veci,otevre dvere anebo mensi puzzle a mackame trojuhelnik pri pestnim souboji,Jeste ze kazda jina hra a nejlepe od jineho studia,poskytuje prece jen krapet odlisny pocit ze hry.Tak nic,cekam dal,mam trpelivost Siddhárty Gautamy

stillalive
👍2

Líbí.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Ale i silně příběhová hra může bejt víc hratelnější. Každopádně to dál rešit nebudu, když je to tak, jak to je.

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍1

Tak to je tvoje hloupost, vývojáři to od začátku propagují jako silně příběhově založenou střílečku z třetí osoby...

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Čekat několik minut, než začnu hrát a potom zas plno keců kolem,,,na to fakt nemám čas.

Prostě jsem čekal jinou hru.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1
👎1

Na tohle nemám čas.

TombRaider
TombRaider #Legenda
👍1

GJ Sony [s7][s7][s7]

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍1

Proč to pokaždý musí hrát nějaký ňouma a pak do dávat na youtube? Jinak hra zatím ujde, ale počkám na recky.

Chris Redfield
👍1

Super. Tesim se. [s11]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Moc pěkné, těším se. A pruhy mi moc nevadí, u evil within jsem je po chvilce ani nevnímal. Fps taky na slušné úrovni. No prostě mňamka.[s9]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Velice se mi to líbilo, ale pořád jsem nebyl rozhodnut o koupi. Nyní už jsem, myslím že se bát nemusím [s16]

Seth123

jako grafika fakt pekne v realu mozna na celist dolu ale herne mno nechme se prekvapit

Harnet
Harnet #SONY
👍6

Luxus [s7] Jedin, co mi k tomu chyby, jsou CZ titulky, snad SONY udela lokalizaci [s14]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Vypada to fakt nadherne a to i z toho nekvalitniho videa, ukazovali i ten souboj s vlkodlakem a to byla taky parada.

Technicky bravurni filmova TPS, atmosferu to ma a ted jeste at je zajimavej i ten pribeh.

Hráč123
Hráč123 #GameCave
👎1

Další hro-film...to se snad stává pomalu vlastní odnoží ne?

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Si nemůžu pomoci, ale pripadne mi jako by to bezelo na Naughty Dog / TLOU enginu...

Reizo

No občas z toho bude trošku Heavy rain feel, protože filmečků nebo momentů kde to bude spíš quick time to má požehnaně, ale ona ta linerárnost nebude na škodu, když to bude takhle super prezentovaný.

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍6

Paráda :) Nic víc než normálni 3rd person střílečku jsem ani nechtěl.. vypadá to krásně, hejbe se to tisíckrát líp než na prvních videích a framerate vypadá moc pěkně (ahoj AC:Unity)

Foolsdem
Foolsdem #Rudolf247

Podle videa to vypadá na běžnou 3rd person střílečku, ale po vizuální stránce to bude určitě super. Snad bude i příběh na úrovni :)

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE

Vidím, že hra nabídne i několik logických questů, viz. Odemykání zámku, které jen to zabralo 10 minut :D

Kanive
Kanive #IDontKnowU

:D ty si chytrej, gratuluji

Související články

Nejčtenější články