35 minut ze hry Zaklínač 3: Divoký hon

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (28)
A kdo tvrdí že musím hrát napc přes klávesnici.Vždyť si mohu zapojit ovladač a hrát.Já jsem třeba hrál Zaklínače2 na pc přes ps3 ovládač.
Rok 2015 bude ve znamení RPG. Přátelé, budeme mít krásnej rok [s12]
Individualni to je, ale treba takovy Last of Us by se s mysi ovladal urcite lip.
toz nevypada to uplne spatne
Ja mam herne pc ale hry s pohladu tretej osoby sa mi teda rozhodne hraju lepsie na joisticku ,naviac si na konzolistovy ak tu chce niekto vynašat do neba pc tak nech ide radšej na sektor tam maju pc ako modlu
Ja nerikam, co je lepsi. Jen jsem poukazal na to, ze samozrejme pokud nekdo zkousi hrat na klavesnici do kancelare a mysi na podobne urceni, tak pak muze napsat, ze to je za trest. :)
Nechte techto nesmyslnych hadek sakra.
Hrani s mysi a klavesnici neni vubec za trest, spise naopak.
Samozrejme pokud nemas klavesnici a mys za par supu...
Mastrx bež s tym tvojim pc do prdele tps hry sa hraju na konzolach vyborne.Ja osobne by som podobnu hru na pc uz ani nehral a ked uz tak len z ovladacom s myškou a klavesnicou je to zatrest . Ku frametu a pohybom len tolko že maju ešte pol roka na vyladenie pochybujem ze to vypustia nedorobene (a to video mas pc pravdepodobne kedze vraj na vystave bol vystaveny xbox ale pocas hrania to padlo do pc systemu)
Odnaučte sa už konečne hodnotit grafiku z YT kvality. Tu je video v reálnej podobe a než si ho pozriete, uviažte si sánku o zábradlie: link
Ten kto hral dvojku jak na PC tak na 360tke, dobre vie že CD Red pristupuje ku svojej práci poctivo a nič sa nesnaží ojebať, čo potvrdil aj odklad vydania.
zadnou z predesle serie her Zaklinace jsem nehral, ale tohle vypada opravdu fantasticky... urcite zvazim koupi.
Jedina PC verze bude hratelna.Na konzolich to bude hnus ten trhavy pohyb a snizeny framerate te Xbox verze je odporny.Jinak hra je luxus tesim se.
koupím až jak dopadne ps4 verze. [s14]
jezis ta grafika + level design je paradna..
Opravdu nadherne.Verim, ze u toho bude spousta hracu divoce honit. :-)
Stamina u hráče při soubojích není?
Nadhera[s7]
Dokonalé jdu na dvojku
Nádhera...až na ten trhavý obraz:-(((
Horký adept na hru roku[s14]
CD PROJEKT RED [s7] Zaklínač je prostě nejlepší [s12]
Fuj ten chlapecek je hnusny :-D
Ta hudba u fight scen [s7]
Vypadá to parádně a ateď nemyslím grafiku :)
verze ? asi PC,ze ?
Spíš XONE
PC video ?
to budú druhé vianoce, hneď po vianociach...
ANO