30 minut dlouhé video z hraní betaverze hry Elden Ring
novinka•středa 10. listopadu 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Bandai Namco
Další videa se záběry z hraní + dojmy
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (26)
uz hraju. a je to ....FROMSW.
@godycz: chci, prosím, prosím, prosímTak nic no. Ale třeba má ještě někdo další. Pokud ano, budu nesmírně vděčný
Předobjedáno, a již se na žádný video nepodívám
Udělal jsem chybu. Podíval jsem se na to video z Indiana a dopr… kdo to má jako do února vydržet? Těším se moc teď už nechci nic jiného než Elden Ring. A proto jsem včera rozjel Demons souls remake podruhé.
rano jsem kody rozeslal tem co napsali do pm. omlouvam se, teprve pak jsem sel sem :(
@Danilov: Bylo to řečeno ve videu od Fextralife.
@A2: jak víš, že to je 1/12?
@Petr Draco CZ: doskakovaní má smysl řešit u každé hry. Pokud ti něco vyskočí těsně před dohledem, tak to ruší u každé hry. RESI 8 doskakuje dosti, jestli ten zrak nepotřebuje vylepšit někdo jiný.
Pokud má někdo kód navíc, pošlete Oli,ta bude ráda
@A2: Tak to jsme asi hráli oba jinou hru . Žádné doskakování u Resident evil 8 jsem neviděl .Ten engine je udělaný defacto na koridor .Hrál jsem tu hru 2 krát celou a něco doskakování jsem fakt neviděl 😀To chce lepší brýle .Ono řešit u hry jako resident evil 8 krásu a dohled světa je čirý nesmysl .To není RPG velkého rozsahu ale Survivor horor ,který nikdy nebyl o výhledu ale spíše o tom co právě máš před sebou.Fakt mne rozesmálo ,že něco řeší tohle u hry typu resident evil .Řešit to má smysl u her jako asasíns creed a jiné hry třeba RPG zasazené do otevřeného světa .Fakt si mne pobavil 😀👍
Grafika je podprůměr to me bohužel furt utvrzuji
@godycz: Cau priteli mas jeste jeden kod nebo me muzes sehnat odepis prosim muzes li diky
Dark Souls 4. Škoda, čekal jsem něco jinýho. Sekiro a Bloodborne jsou za mě jedny z nej her, ale tohle asi vynechám, DS mě zase až tak nechytl a tohle mi přijde uplně stejný.
@godycz: ahoj, pokud mas jeden volny kod bych ti byl vdecen :)
@godycz: ahoj, mas jeste kod? :)
NEKOUKAM. mam betu. kdyBy nekdo chzel mam jeste dva kody. PS5
koukam ze v bete je pomalu vic enemaku a bossu nez v demons souls :)
Tiše vam zavidim..
@BarackObama: souhlasím. Draw Distance je pro mě alfa a omega. Mě krátký dohled dosti ruší imerzi. Např. Resi 8 vypadá fakt pěkně, ale dost to doskakuje, což si myslím, že na PS5 by opravdu býti nemělo.
Dle toho videa, co jsem tady házel, to vypadá, že je to naprosto brutálně masivní hra. To co předvedli v tom testu, je 1/12 obsahu a i tak se tam dá utopit desítky hodin. Dost se toho bojím, aby to nebylo až moc masivní. Jinak to vypadá, že hra je mnohem více RPG než Souls. Což mě dost těší.
Těším se !!
Skoro si říkám, jestli by nebylo lepší, kdybych ten kód nedostal, budu akorát strašně namlsán a ty tři měsíce do vydání mi nebudou vůbec utíkat. 😅 Ale na druhou stranu si hru trochu vyzkoušet s takovým předstihem si nechci nechat ujít, nikdy jsem takovou příležitost nedostal.
Taky si všímáte více a více jak ten dohled v Elden Ring je naprosto brutální? Pro mě osobně je mnohem důležitější, když si vývojáři dají záležet na celkové prezentaci obsahu, který hráč může naráz vidět, než když se soustřeďují jen na omezený distanční rádius s hyperrealistickými detaily. Protože nic nedokáže vytrhnout z imerse tolik, jako spawnutý kámen deset metrů před vámi... Ve From Software vsadili na art-style a draw distance a díky tomu hra při pohledu do dálky vypadá fantasticky!
Troufám si jinak už teď tvrdit na základě dojmů od lidí, co to již měli možnost zkusit, že o další hře roku bude rozhodnuto již v únoru.
Mně to opravdu připadá, jako by The Painter z DLC k DS3 namalovala Elden Ring a poslala nás tam po získaní Dark Souls z Gaela.
Teď hraji občas Sekiro po roce a ta hra vypadá fakt krásně, animace jsou skvělé. Škoda že to není více Sekiro než Dark Souls.
link
tady první dojmy po 70 hodinách.
Sem tak nahypovanej :D.
Snad to do dubna 2022 vydají...Vypadá to dobře
Sakra,jak já se na to těším,až to na xku rozjedu