2 minuty ze hry Zaklínač 3: Divoký hon

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (18)
Dexter.J myslím že Zaklínač nezklame 2. byla luxusní ve všem
Prosím at tu hru už neodsunou
To je pořád pé sem, pé tam, že vás to pořád baví řešit. Co třeba příběh, hratelnost, hudba....na to už se dneska moc nehraje, co? No taky to podle toho vypadá[s8]
Debila tady dělá každej, kdo místo toho, jak je hra zábavná, řeší, kolik má jaká hra pé. Mimochodem 60fps beru kdykoliv místo p, viz The Crew. Že jste to tak řešili u ps3, kde hry běžely i v 600p.
tullvane : Debila tady ze sebe děláš akorát tak ty, hra je teprve ve vývoji, takže to nakonec dopadne klasicky jako vždycky PS4 1080p ONE 900p, ale modlete se aby to nakonec nezůstalo na 720p[s6] Stejně to nechápu, že i když je hra teprve ve vývoji, tak jakto, že ONE momentálně nedá více jak 720p...
martinrush: Kdyz vyzadujes hlouposti, tak si kup pc, tam muzes utracet a zbytecne plytvat vykonem az do aleluja a nebudes tim nikomu jinemu skodit.
Těším se na to akorát mě mrzí,že si na to ještě dlouho počkám no
ano na PS4 a xone budou cz titulky. Už je to dávno oficiálně potvrzené
FF: Já ale nereagoval na tebe. Pro mě to rozhodně důležitější není, ale když už rýpat, tak trochu o tom něco vědět
Snad na E3 bude něco k vidění, protože z tohodle jsem si nic neodnesl.
Neočekávanější ze všech očekávaných her :-)
O technickou stránku nemám strach. V CD Projektu jsou kouzelníci, protože když se podívám co dokázali se Zaklínačem na Xbox360 tak klobouk dolů.
Takže první by to chtělo si pořádně přečíst článek, a pak až si hrát na chytrýho [s14]
PS4 je nadstroj 1080p dá [s7][s6]
tulle, hele nechci nic říkat, ale tohle je jen rumour a nikdo nic nepotrvdil, takže ze sebe děláš momentálně debila ty :D
Tak na tohle se moc těším, někde jsem četl (tady?) že to bude mít cz titulky, jestli to je pravda tak se těším 2x tolik.
tullvan: přesně tak, ostatně co by jinýho kritizovali, že?[s6][s6]
Admini prominou: no do prdele![s7]
Ty vývojáři jsou hrozný čáryfuci, ale chytrý :)
Dokonalosť aka Wiedzmin...